Moje sbírka rtěnek

14. června 2017 v 16:06 | Va-Nesse |  něco navíc
Svoji sbírku rtěnek nepovažuji za nijak extrémně rozsáhlou, a zajímavá je leda "pár" kousky z tvorby Kylie Jenner, ale i přesto jsem s ní naprosto spokojená.

Jednou za čas nějakou rtěnku koupím, jindy zase nějakou prodám, protože se mi přestala líbit nebo mi nesluší, ale jsou u mě také stálice, které si našly místo v mé kosmetické taštičce.

Jako první tady mám hydratační rtěnku v tužce od Yves Rocher v odstínu Pourpre lumineux. Její běžná cena je 195 za 2,5g a mohli jste ji vidět v nákupech za červen a také na ni jiiž vyšla recenze.


Má druhá a snad nejoblíbenější rtěnka je limitka od Alverde č. 30 Pfingstrose, jejíž cena byla okolo 100Kč za 3,5g a opět jste ji mohli vidět v nákupech za červen. Recenze této rtěnky se objevila na blogu už v říjnu loňského roku a názor jsem na ni ještě stále nezměnila.


Mou první tekutou rtěnkou byla Mary Jo K od Kylie Jenner. Její cena byla poměrně vysoká, ale její kvalita tomu odpovídá. Rtěnka včetně konturky mě vyšla cca na 1000 Kč Tato rtěnka je na můj vkus hodně výrazná, spíše do tepla, ale nebráním se jí na významnější události, jajko byly státnice mého kamaráda. Mohli jste ji vidět v nákupech za říjen.


Další tři krémové rtěnky značky Make Up Revolution jsou opět kupovány v říjnu, a to na veletrhu Interbeauty Prague, který se koná v Praze dvakrát ročně. Jejich běžná cena je 49 Kč za 3,2g a také by měly být dostupné na internetovém e-shopu.

Prvním odstínem je Unicorns Unite Pink Myth


Druhoým odstínem je Beloved


A třetím odstínem je Dazzle


Pro mě téměř neznámou značkou byla Porki by nanda, od které mám odstín č. 06 a opět jste ji mohli vidět v nákupech za říjen. Bohužel nevím, odkud je půdovní majitelka sehnala a jaká byla jejich původní cena, já je objevila u jedné slečny na vinted.cz


Také jsem ve své sbírce našla tři kousky, které u mě na blogu ještě nebyly nikde zmíněny, protože je mám už opravdu dlouhou dobu.

Prvním kouskem je rtěnka od Rimmel London z řady Lasting finish lipstick č.200 Candy, který už zřejmě nebude k dostání a jejíž cenu už si opravdu nepamatuji.


Další dvě jsou "stoleté" rtěnky od Oriflame, které mi před časem dala mamka, která je už nepoužívá a kdybych si je neadoptovala, tak jistojistě skončí v koši.

Jedna je v odstínu č. 75 Russet brown


A druhá je v odstínu č. 30 Gloss Stick


Moje nedražší kousky, které ve sbírce mám jsou z narozeninové edice Kylie Jenner, kterou jste mohli vidět v nákupech za březen a její cena se vyšplhala až téměř k 5000 Kč. Jsem s ní, ale více než spokojená, takže za ty peníze určitě stála.


1. Leo


2. Kristen


3. Candy K


4. Koko K


5. Dolce K


6. Exposed


Jako poslední 4 kousky zde mám novinky, které jsem si částečně koupila a částečně dostala na otevření nového butiku NYX v OC Codov v Praze a více informací se o nich dočtete v nákupech za červen.

První je matná tekutá rtěnka č. 18 Prague, jejíž cena je 199Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.


Druhou je matná tekutá rtěnka č. 15 Athens, jejíž cena je opět 199Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.


Třetím kouskem je máslový lesk č. 01 Strawberry Parfait, jejíž cena je 159Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.A čtvrtým a úplně posledním kouskem v mé sbírce je máslový lesk č. 20 Red Velvet, jejíž cena je opět 159Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.


Jak už jsem na začátku psala, najdou se u mě kousky, které jste mohli vidět v nákupech, ale také jsem je již stihla prodat nebo vyměnit, jako tomu bylo například u tekuté rtěnky od Sleeku nebo korálové rtěnky od Astor.
Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama