místo učení plno zážitků

12. června 2017 v 18:12 | Va-Nesse |  můj týden
Na konci minulého týdne se v Praze dělo spoustu zajímavých akcí a já jsem na nich nemohla chybět.

Týden začal krásně již v pondělí, kdy měl jít přítel na zkoušku, ale jelikož nějak nestíhal, zůstal se mnou celý den doma a vyrazili jsme spolu na výlet do Kunratického lesa a na Nový hrádek po stopách Václava IV. Bohužel jsem klikala do telefonu jako zběsilá, takže jsme se na wherigo kešce dostali pouze ke druhé stage, kde pro nás hra skončila nemilým překvapením.


V úterý se nic zvláštního nedělo, ráno jsem odjela do práce a odpoledne jsem se učila na opravu zkoušky, která mě čeká začátkem příštího týdne.

Ve středu jsme jeli s přítelem na velký nákup, na kterém si konečně koupil sandále a já dostala novou sportovní podprsenku, abych se sebou začala něco dělat.

Čtvrtek byl úplně obyčejným dnem tohoto týdne. Půl dne jsem trávila v práci a k večeru jsem cvičila.

V pátek byly v Praze hned dvě velké akce, na kterých jsem nemohla chybět a to otevírání nového butiku NYX v OC Chodov, kam jsme se vydaly s Gabčou a potkaly jsme tam nejen Petru Lovely Hair, ale také Nicol Štíbrovou nebo Carrie Kirsten a za nákup jsme dostaly krásné kosmetické taštičky s pár produkty uvnitř, které uvidíte v nákupech za červen 2017, a také Noc kostelů na kterou jsem se vydala se svojí spolužačkou Zuzkou, se kterou jsme zavítaly do Katedrýly sv. Víta na večerní mši.
V sobotu na kostelní noc navazovala 14. ročník pražské muzejní noci, kterou jsem si opět užívala se spolužačkou Zuzkou, tentokrát v Karolinu, kde byl nejen tvořící koutek pro nejmenší a fotokoutek, ale také velmi zajímavé přednášky.V neděli jsme se pak s přítelem vydali znovu pokořit v pondělí nezdolanou wherigo keš. Bohužel mi nějak špatně fungoval telefon, tudíž jsme se opět dál než na druhou stage nedostali. Tentokrát to alespoň nebylo mojí vinnou. Odpoledne jsme pak odpočívali s talířem melounu v klíně.

Mějte se krásně a pokud jste byli i vy na nějaké pěkné akci, určitě mi nechte vzkaz v komentáři.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama