Jeden malý neúspěch

5. června 2017 v 18:51 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden jsem měla první a jedinou zkoušku, kterou musím v tomto semestru zvládnout. Bohužel se mi ji nepodařilo zdolat napoprvé, což se doufám při dalších termínech nebude opakovat.

V pondělí jsem se vracela domů z Moravy, abych se mohla pilně připravovat na úterní písemnou část zkoušky z angličtiny. Místo učení jsem však musela zařídit plno jiných povinností. Během toho jsem se také zastavila na poště pro balíček ve kterém se schovávala jedna pandí roztomilost, kterou jste mohli vidět již v nákupech za květen 2017. Aby toho nebylo málo, musela jsem vyzkoušet nový lak od Trend it up a také jsem musela uklidnit moji začervenalou pleť levandulovou maskou od Balea.


V úterý nastal ten den D. Tříhodinový test mi dal zabrat a večer jsem zalezla do postele ještě před setměním. Byla jsem neuvěřitelně vyčerpaná a ani jsem si nebyla jistá, zda jsem to vůbec zvládla.

Ve středu ráno jsem bohužel na konzultacích zjistila, že musím na sobě ještě zapracovat. Měla jsem 50 bodů ze 100 a potřebovala jsem jich o 10 víc. Třeba se to příště zadaří. Odpoledne jsme pak vyrazily s Kájou, alias paní Papousovou na odreagovací kafíčko a lov vizitek po staré Praze. Navštívili jsme Jindřišskou věž, Staroměstskou radnici, Celnici na Výtoni, Náplavku a zakončily jsme to na Vyšehradském slavíně. K večeru jsem se ještě zastavila za bývalou kolegyní Gabčou, se kterou jsme naplánovaly grilování.

Na Výtoňské celnici si také můžete vyzkoušet jízdu na voru


Ve středu na den dětí jsem musela do školy na jednu z posledních přednášek tohoto roku. Po skončení jsme se se Zuzankou vydaly do Apetitu na národní na oběd, kafíčko a zákusek a také povykládat, co je nového. Ani Zuzce se letos na zkoušce z cizího jazyka moc nedařilo, takže jsme si mohly podat ruku. Smějící se

V pátek ráno jsem se vydala na chvíli do práce a pak domů dát byt trošku do pořádku. Vypadalo to tady totiž jako po výbuchu. Večer jsme pak s přítelem zašli na domluvené grilování u Gabči. Domů jsme se vrátili až v sobotu v ranních hodinách, ale bylo to úžasné a skvěle jsme se bavili.


Sobotu jsem trávila v práci na Flóře. Den se táhl a mě mrzelo, že se nemůžu válet někde u vody. Zae na druhou stranu, aspoň budou nějaké peníze, za které můžu vyrazit s přítelem na dovolenou.

V neděli to bylo dost obdobné. Den jsem strávila v práci, ale večer mě příjemně překvapily napečení muffinci, kteří na mě čekaly na stole.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama