Hurá zvládla jsem to!

19. června 2017 v 20:41 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden byl pro mě hodně důležitý. Bylo to především kvůli zkoušce z angličtiny, kterou jsem na první termín o pár bodů nezvládla a bála jsem se toho, že ji nedám ani na podruhé. Kvůli tomuto neúspěchu bych měla tak trochu "zkažené" celé prázdniny, protože bych se musela učit.

V pondělí jsem se tedy pilně učila a připravovala na zkoušku. projížděla jsem si modelové testy, výjimky, na které by mě mohli nachytat a také jak se píšou různé literární formy jako esej, dopis, úvaha atd.

V úterý přišel opět den D. Na zkoušku jsem přijela téměř o hodinu dříve, abych měla možnost se zapsat na ústní část jako jedna z prvních a poté jsme probíraly s kamarádkou na co se ještě kouknout a zkusit si zapamatovat. Zkouška začla před jedenáctou hodinou a my na ni měli více jak tři hodiny čistého času. Vše jsem zvládla o hodně rychleji než jsem předpokládala a po odevzdání mi spadl malý kamínek ze srdce, že by to tentokrát mohlo vyjít.

Ve středu ráno jsem si jela pro výsledky a ústní část, kdyby mi zkouška vyšla. Písemnou část jsem napsala na minimální počet bodů, který byl potřeba ke složení zkoušky, tudíž jsem mohla jít na ústní část. Tam jsem svoji pověst příliš nezlepšila, ale zkoušející mi nakonec známku udělila a já si mohla tuhle nepříjemnost odškrtnout ze seznamu povinností na tento semest.

Ve čtvrtek ráno jsem měla nějaké povinnosti v práci, kde jsem se příjemně odreagovala od učení, ve kterém jsem do té doby ležela ve dne v noci. Odpoledne jsme pak s kamarádkou, kterou jsem potkala na vinted.cz vyrazily do Aquadream na barandově chytat bronz.


V pátek jsme si udělaly s Gabčou krásný výlet do Toulcova dvora u Hostivaře, kde bylo plno domácích zvířat a krásná příroda. Nejvíc nás asi učarovala kráva, kterou jsme měly na dosah ruky. Také jsme udělaly větší nákup v Hostivařském obchodním centru VIVO, přesněji v jeho drogerii DM, kde jsme vykoupily letní limitovanou melounovou kolekci.


V sobotu jsme se byly projít s mojí nejlepší kamarádkou Kájou a našimi příteli k hostivařské přehradě, kde nám to malinko kazil nepříjemný vítr. Po více jak dvou hodinách procházení se jsme byli už opravdu zmrzlí, tak jsme se zastavili v Koulovně na Chodově zahrát si na hodinku bowling a také si vychutnat výborný tataráček.


V neděli jsem už musela, po více jak týdenním ulejváním se doma, zase do práce. Pracovní doba naštěstí utekla jako voda, takže jsem se po pracovní době mohla projít ještě do Yves Rocher, kde jsem byla v podstatě až do zavíračky a utratila jsem tam snad půl výplaty. Co jsem v Yves rocher nakoupila jste mohli vidět již na mém instagramu a také se o tom zmíním v nákupech za červen 2017.

Doufám, že se těšíte na prázdniny stejně jako já.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama