Červen 2017

vypotřebované produkty květen - červen 2017

30. června 2017 v 15:10 | Va-Nesse
Máme tady konec června a s ním i vypotřebované produkty za uplynulé dva měsíce.

Již začátkem měsíce května jsem dopoužívala šampon na suché a poškozené vlasy od l´Occitane, který jsem měla doma v podobě dvou vzorečků, každý po 8 ml, které jsem si přelila do malé lahvičky. Šampon jsem měla přibližně na 4-5 umytí. Šampon měl medovou barvu a voněl po bylinkách. Pěnil celkem hezky, ale nezaujal mě natolik, že bych si šla pořídit klasickou verzi.

Výsledek obrázku pro l'occitane shampoo 5 sample

Přibližně v polovině května jsme s přítelem spotřebovali také zubní pastu signal daily white, kterou jsem v březnu koupila v Lidlu za 19.90 Kč

Výsledek obrázku pro signal white

Po několika měsících se mi také podařilo konečně spotřebovat sprchový gel od Play boye #generation s vůní třešní, který jste mohli vidět v nákupech za srpen. Také jste si o něm, na mém blogu, mohli přečíst recenzi, která vyšla již začátkem února 2017.


Jako další jsem dopotřebovala i druhou část levandulové masky Balea, z drogerie DM, která byla na pleti velmi příjemná a mohli jste ji vidět v nákupech za leden 2017 jejíž cena byla přibližně 20 Kč za dvě 8g balení. Také jste si o ní mohli přečíst recenzi, která vyšla v polovině března tohoto roku.

Výsledek obrázku pro dm levandulová maska

Po opravdu dlouhé době jsem také konečně spotřebovala heřmánkový krém na obličej od Yves Rocher, který jsem jednu dobu nazývala nespotřebovatelným, protože jsem měla pocit, jako by se v krabičce sám množil a přibýval. Krém jsem měla doma ještě dříve, než jsem tento blog začala psát, tudíž jste si o něm mohli přečíst pouze recenzi, která vyšla ke konci června minulého roku. Názor na něj jsem ovšem nezměnila ani za tuto poměrně dloouhou dobu.


Dalším vypotřebovaným produktem byla jedna ze tří miniatur kondicionéru od značky CRABTREE & EVELYN z řady La source, kterou jsem testovala začátkem tohoto roku. Jelikož obecně kondicionéry moc nepoužívám, bylo pro mě velmi problematické na něj nezapomenout. Velký článek o této značce a také recenze na její výrobky vyšly již začátkem března tohoto roku.

Výsledek obrázku pro la source conditioner

Ač velmi nerada, tak jsem také spotřebovala poslední zbytky toaletní vody Parisian Chic od Avonu, kterou jsem měla doma poměrně dlouohou dobu a měla jsem ji velmi ráda. V nejbližší době si ji však zřejmě znovu nepořídím, protože mám doma parfémů, toaletních vod a tělových sprejů více než dost. Recenzi jste opět mohli číst na blogu začátkem října 2016.


Jako další v pořadí tu mám deodorant Nivea powder touch deo, který jsem dostala od táty k vánocům 2016 a také jste jej mohli vidět ve velkém vánočním článku.

Image result for Nivea powder touch deo

Také jsem konečně dopotřebovala melounové tělové želé od Balea, které mě příliš nenadchlo a z minulého léta mi zbyla více než polovina dózy. Želé jsem si koupila po velké chvále na youtube v květnu loňského roku. Celou recenzi jste si mohli přečíst na konci listopadu 2016.

Na úplný závěr zde jsou vlhčené ubrousky Balea, které jsem kupovala loni v listopadu. Velké srovnání vlhčených ubrousků jste si mohli přečíst již v únoru tohoto roku.
Výsledek obrázku pro babylove wipes aloe vera dm
To je pro tyto dva měsíce vše, mějte se krásně, užívejte si prázdnin a vypotřebované produkty zase na konci srpna Mrkající

Vaše Va-Nesse Líbající

Plno zážitků za jeden týden

27. června 2017 v 8:39 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden jsem měla část dnů, kdy jsem makala jak šroub v práci a pak byly dny volno, kdy jsem si po delší době mohla užívat sluníčka s kamarády.

Pondělí bylo zrovna dnem, kdy jsem v práci strávila celý den. Večer pak přítel jel křečkovi pro novou klec s průlezkami a jinak se nic zvláštního nedělo.

I úterý jsem měla pracovní, ale po konci pracovní doby jsem jela za přítelem, bratrancem a jeho kamarádkou do centra Prahy. Prošli jsme se na kyvadlo a poté jsme sešli okolo Palladia, přes Václavské náměstí až na Tylovo náměstí, kde jsem zapadli do nedaleké Šenkovny na skleničku vína. Po třech dnech v práci a takovém nočním výletě jsem byla utahaná jak kotě a doma jsem usla prakticky do minuty.


Ve středu jsme pak ve výletování pokračovali a vydali jsme se na Petřínskou rozhlednu, nahoru pěšky, dolů lanovkou. Na oběd jsme si pak zašli na running sushi, které bylo výborné a po hodině hodování jsme všichni mysleli, že snad praskneme. Doma při odpočinku jsme to zapili domácí melounovou limčou a pak už nezbývalo nic jiného než se s bratrancem a jeho kamarádkou rozloučit, protože odjížděli domů, do Olomouce.Ve čtvrtek ráno jsem musela na chvíli do práce a pak do školy na poslední přednášku v lavici tohoto roku, jelikož jsme to v semestru trošku nestihli. Smějící se Odpoledne jsme se pak s Gabuškou vydaly k Hostivařské přehradě, kde jsme se vylepily na pláž a ležely jsme tam až do večera. Voda byla velmi příjemná a několikrát jsme se do ní šly osvěžit. Myslím, že se nám částečně podařilo chytit i bronz, o který jsme tolik stály.


Pátek jsem měla pracovní, takže jsem nic jiného nestihla. Domů jsem přišla unavená a hladová a byla jsem ráda, že sedím.

V sobotu jsem měla volno, ale jelikož se přítel učil na zkoušku a Gabči nebylo dobře, celý den jsem proležela doma a nabírala jsemnové síly na neděli.

Neděle byla posledním pracovním dnem tohoto týdne a nemohla jsem se dočkat chvíle, kdy zkončí. Doma jsem padla do postele a do minuty jsem usla. Holt to byl vyčerpávající týden.

Mějte se krásně. Už zbývají jen 3 dny do prázdnin. Mrkající

Vaše Va-Nesse Líbající

sprchový gel oriflame

24. června 2017 v 15:03 | Va-Nesse |  mix značek
Jelikož se blíží velké prázdniny a s němi také dvouměsíční pauza od recenzí produktů, které jsem si v průběhu roku koupila nebo dostala a posléze vyzkoušela, rozhodla jsem se, že poslední červnovou recenzí bude chvála na toto tělové mýdlo.

Sprchový gel oriflame s vůní citrónu a verbeny mám doma od ledna tohoto roku a dostala jsem jej od kamarádky Terezy.
Image result for oriflame lemon verbena

Běžná cena tohoto sprchové gelu je 169 Kč a je k dostání také na internetových stránkách.

Mé zkušenosti ... už po prvním použití jsem schopná říct, že sprchový gel je o 100% lepší než těkuté mýdlo na ruce stejné řady, které neskutečně vysušovalo a mohla jsem ho vyzkoušet právě u kamarádky, která mě sprchovým gelem obdarovala. Jeho konzistence není ničím zajímavá ani výjimečná, ale jeho parfemace je velmi silná až dechberoucí. Přestože nemám tyto svěží vůní nikterak v lásce, tento sprcháč jsem si celkem oblíbila. Jeho velkou výhodou je dávkovač, který není u sprchových gelů, které běžně používam, obvyklý.

Pokud tedy máte možnost obědnání a preferujete tyto citrusové vůně s verbenou, je to kousek, který ve vaší sbírce nesmí chybět.

Mějte se krásně, užívejte si prázdniny a na recenze se zase můžete těšit v září.

Vaše Va-Nesse Líbající

Hurá zvládla jsem to!

19. června 2017 v 20:41 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden byl pro mě hodně důležitý. Bylo to především kvůli zkoušce z angličtiny, kterou jsem na první termín o pár bodů nezvládla a bála jsem se toho, že ji nedám ani na podruhé. Kvůli tomuto neúspěchu bych měla tak trochu "zkažené" celé prázdniny, protože bych se musela učit.

V pondělí jsem se tedy pilně učila a připravovala na zkoušku. projížděla jsem si modelové testy, výjimky, na které by mě mohli nachytat a také jak se píšou různé literární formy jako esej, dopis, úvaha atd.

V úterý přišel opět den D. Na zkoušku jsem přijela téměř o hodinu dříve, abych měla možnost se zapsat na ústní část jako jedna z prvních a poté jsme probíraly s kamarádkou na co se ještě kouknout a zkusit si zapamatovat. Zkouška začla před jedenáctou hodinou a my na ni měli více jak tři hodiny čistého času. Vše jsem zvládla o hodně rychleji než jsem předpokládala a po odevzdání mi spadl malý kamínek ze srdce, že by to tentokrát mohlo vyjít.

Ve středu ráno jsem si jela pro výsledky a ústní část, kdyby mi zkouška vyšla. Písemnou část jsem napsala na minimální počet bodů, který byl potřeba ke složení zkoušky, tudíž jsem mohla jít na ústní část. Tam jsem svoji pověst příliš nezlepšila, ale zkoušející mi nakonec známku udělila a já si mohla tuhle nepříjemnost odškrtnout ze seznamu povinností na tento semest.

Ve čtvrtek ráno jsem měla nějaké povinnosti v práci, kde jsem se příjemně odreagovala od učení, ve kterém jsem do té doby ležela ve dne v noci. Odpoledne jsme pak s kamarádkou, kterou jsem potkala na vinted.cz vyrazily do Aquadream na barandově chytat bronz.


V pátek jsme si udělaly s Gabčou krásný výlet do Toulcova dvora u Hostivaře, kde bylo plno domácích zvířat a krásná příroda. Nejvíc nás asi učarovala kráva, kterou jsme měly na dosah ruky. Také jsme udělaly větší nákup v Hostivařském obchodním centru VIVO, přesněji v jeho drogerii DM, kde jsme vykoupily letní limitovanou melounovou kolekci.


V sobotu jsme se byly projít s mojí nejlepší kamarádkou Kájou a našimi příteli k hostivařské přehradě, kde nám to malinko kazil nepříjemný vítr. Po více jak dvou hodinách procházení se jsme byli už opravdu zmrzlí, tak jsme se zastavili v Koulovně na Chodově zahrát si na hodinku bowling a také si vychutnat výborný tataráček.


V neděli jsem už musela, po více jak týdenním ulejváním se doma, zase do práce. Pracovní doba naštěstí utekla jako voda, takže jsem se po pracovní době mohla projít ještě do Yves Rocher, kde jsem byla v podstatě až do zavíračky a utratila jsem tam snad půl výplaty. Co jsem v Yves rocher nakoupila jste mohli vidět již na mém instagramu a také se o tom zmíním v nákupech za červen 2017.

Doufám, že se těšíte na prázdniny stejně jako já.

Vaše Va-Nesse Líbající

Krém na den a noc Ziaja

17. června 2017 v 13:39 | Va-Nesse |  mix značek
Již před delší dobou, přesněji loni v srpnu (mohli jste jej vidět v nákupech za srpen) jsem si koupila ve Zlínské pobočce obchodu Ziaja krém na noc i den s přírodním olejem z pecek hroznového vína.

Byl ve slevě, protože mu již v brzké době vyprší expirace, ale to mě od jeho používání neodradilo. Na druhou stranu to ve mě vyvolalo větší touhu jej vyzkoušet a utvrdit se v tom, že kosmetika značky Ziaja je kvalitní a nyní také k dostání v drogeriích Teta.

Podle informací, které se ke mě dostaly by krém o 75ml měl stát 79 Kč. Já za tento kelímek zaplatila pouze 49 Kč.

Mé zkušenosti ... krém je o hodně řidší než ten od Yves Rocher, který jsem používala před ním. Což mi zase tak nevadí, ale mám pocit, že na jedno namazání jej musím použít víc. Velmi rychle se vstřebává a přenádherně voní po hroznovém víně.


Je to můj první výrobek od značky Ziaja, ale po této velmi milé zkušenosti určitě rozšířím svoji sbírku pečující kosmetiky o nějaký nový kus například z kozí řady, která je velmi vyhlášená.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající

Moje sbírka rtěnek

14. června 2017 v 16:06 | Va-Nesse |  něco navíc
Svoji sbírku rtěnek nepovažuji za nijak extrémně rozsáhlou, a zajímavá je leda "pár" kousky z tvorby Kylie Jenner, ale i přesto jsem s ní naprosto spokojená.

Jednou za čas nějakou rtěnku koupím, jindy zase nějakou prodám, protože se mi přestala líbit nebo mi nesluší, ale jsou u mě také stálice, které si našly místo v mé kosmetické taštičce.

Jako první tady mám hydratační rtěnku v tužce od Yves Rocher v odstínu Pourpre lumineux. Její běžná cena je 195 za 2,5g a mohli jste ji vidět v nákupech za červen a také na ni jiiž vyšla recenze.


Má druhá a snad nejoblíbenější rtěnka je limitka od Alverde č. 30 Pfingstrose, jejíž cena byla okolo 100Kč za 3,5g a opět jste ji mohli vidět v nákupech za červen. Recenze této rtěnky se objevila na blogu už v říjnu loňského roku a názor jsem na ni ještě stále nezměnila.


Mou první tekutou rtěnkou byla Mary Jo K od Kylie Jenner. Její cena byla poměrně vysoká, ale její kvalita tomu odpovídá. Rtěnka včetně konturky mě vyšla cca na 1000 Kč Tato rtěnka je na můj vkus hodně výrazná, spíše do tepla, ale nebráním se jí na významnější události, jajko byly státnice mého kamaráda. Mohli jste ji vidět v nákupech za říjen.


Další tři krémové rtěnky značky Make Up Revolution jsou opět kupovány v říjnu, a to na veletrhu Interbeauty Prague, který se koná v Praze dvakrát ročně. Jejich běžná cena je 49 Kč za 3,2g a také by měly být dostupné na internetovém e-shopu.

Prvním odstínem je Unicorns Unite Pink Myth


Druhoým odstínem je Beloved


A třetím odstínem je Dazzle


Pro mě téměř neznámou značkou byla Porki by nanda, od které mám odstín č. 06 a opět jste ji mohli vidět v nákupech za říjen. Bohužel nevím, odkud je půdovní majitelka sehnala a jaká byla jejich původní cena, já je objevila u jedné slečny na vinted.cz


Také jsem ve své sbírce našla tři kousky, které u mě na blogu ještě nebyly nikde zmíněny, protože je mám už opravdu dlouhou dobu.

Prvním kouskem je rtěnka od Rimmel London z řady Lasting finish lipstick č.200 Candy, který už zřejmě nebude k dostání a jejíž cenu už si opravdu nepamatuji.


Další dvě jsou "stoleté" rtěnky od Oriflame, které mi před časem dala mamka, která je už nepoužívá a kdybych si je neadoptovala, tak jistojistě skončí v koši.

Jedna je v odstínu č. 75 Russet brown


A druhá je v odstínu č. 30 Gloss Stick


Moje nedražší kousky, které ve sbírce mám jsou z narozeninové edice Kylie Jenner, kterou jste mohli vidět v nákupech za březen a její cena se vyšplhala až téměř k 5000 Kč. Jsem s ní, ale více než spokojená, takže za ty peníze určitě stála.


1. Leo


2. Kristen


3. Candy K


4. Koko K


5. Dolce K


6. Exposed


Jako poslední 4 kousky zde mám novinky, které jsem si částečně koupila a částečně dostala na otevření nového butiku NYX v OC Codov v Praze a více informací se o nich dočtete v nákupech za červen.

První je matná tekutá rtěnka č. 18 Prague, jejíž cena je 199Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.


Druhou je matná tekutá rtěnka č. 15 Athens, jejíž cena je opět 199Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.


Třetím kouskem je máslový lesk č. 01 Strawberry Parfait, jejíž cena je 159Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.A čtvrtým a úplně posledním kouskem v mé sbírce je máslový lesk č. 20 Red Velvet, jejíž cena je opět 159Kč za 8ml a bude vidět v nákupech za červen 2017.


Jak už jsem na začátku psala, najdou se u mě kousky, které jste mohli vidět v nákupech, ale také jsem je již stihla prodat nebo vyměnit, jako tomu bylo například u tekuté rtěnky od Sleeku nebo korálové rtěnky od Astor.
Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající

místo učení plno zážitků

12. června 2017 v 18:12 | Va-Nesse |  můj týden
Na konci minulého týdne se v Praze dělo spoustu zajímavých akcí a já jsem na nich nemohla chybět.

Týden začal krásně již v pondělí, kdy měl jít přítel na zkoušku, ale jelikož nějak nestíhal, zůstal se mnou celý den doma a vyrazili jsme spolu na výlet do Kunratického lesa a na Nový hrádek po stopách Václava IV. Bohužel jsem klikala do telefonu jako zběsilá, takže jsme se na wherigo kešce dostali pouze ke druhé stage, kde pro nás hra skončila nemilým překvapením.


V úterý se nic zvláštního nedělo, ráno jsem odjela do práce a odpoledne jsem se učila na opravu zkoušky, která mě čeká začátkem příštího týdne.

Ve středu jsme jeli s přítelem na velký nákup, na kterém si konečně koupil sandále a já dostala novou sportovní podprsenku, abych se sebou začala něco dělat.

Čtvrtek byl úplně obyčejným dnem tohoto týdne. Půl dne jsem trávila v práci a k večeru jsem cvičila.

V pátek byly v Praze hned dvě velké akce, na kterých jsem nemohla chybět a to otevírání nového butiku NYX v OC Chodov, kam jsme se vydaly s Gabčou a potkaly jsme tam nejen Petru Lovely Hair, ale také Nicol Štíbrovou nebo Carrie Kirsten a za nákup jsme dostaly krásné kosmetické taštičky s pár produkty uvnitř, které uvidíte v nákupech za červen 2017, a také Noc kostelů na kterou jsem se vydala se svojí spolužačkou Zuzkou, se kterou jsme zavítaly do Katedrýly sv. Víta na večerní mši.
V sobotu na kostelní noc navazovala 14. ročník pražské muzejní noci, kterou jsem si opět užívala se spolužačkou Zuzkou, tentokrát v Karolinu, kde byl nejen tvořící koutek pro nejmenší a fotokoutek, ale také velmi zajímavé přednášky.V neděli jsme se pak s přítelem vydali znovu pokořit v pondělí nezdolanou wherigo keš. Bohužel mi nějak špatně fungoval telefon, tudíž jsme se opět dál než na druhou stage nedostali. Tentokrát to alespoň nebylo mojí vinnou. Odpoledne jsme pak odpočívali s talířem melounu v klíně.

Mějte se krásně a pokud jste byli i vy na nějaké pěkné akci, určitě mi nechte vzkaz v komentáři.

Vaše Va-Nesse Líbající

fialový šampon Shauma silver

11. června 2017 v 17:30 | Va-Nesse |  mix značek
Tento fialový šampon Shauma silver reflex jste mohli vidět v nákupech za duben 2017. Koupila jsem si ho především z toho důvodu, že jsem se nechala částečně odbarvit na blond. Šampon pomáhá redukovat zloutnutí odbarvených vlasů a tyto šampony můžete sehnat snad od jakéhokoliv výrobce šamponu. Mě byl doporučen tento.
Výsledek obrázku pro silver reflex shampoo schauma
Já tento šampon kupovala v řetězci Tesco, ale je k dostání téměř v každé drogerii i supermarketech, ve kterých se kosmetika prodává.
Mé zkušenosti ... pokud se chtěce zbavit zlutých tónů v odbarveném melíru, baylage či ombre, mohu tento šampon jedině doporučit. Používá se úplně stejně jako běžné šampony, jen musíte dávat pozor, abyste si nezabarvili při mití oblečení. Pro větší účinek se nechává šampon pár minut působit. Jeho vůně je mi příjemná, ale jinak není ničím extra zajímavá. Šampon používám při každém mytí vlasů spolu s běžným šamponem a kondicionérem a rozdíl na odbarvených vlasech je opravdu znát.
Pokud tedy sháníte nějaký fialový šampon, tento můžu opravdu jedině doporučit a pokud máte dobré zkušenosti s nějakým jiným, určitě mi zanechte zprávu v komentářích.
Mějte se krásně a užívejte sluníčka
Vaše Va-Nesse Líbající

Jeden malý neúspěch

5. června 2017 v 18:51 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden jsem měla první a jedinou zkoušku, kterou musím v tomto semestru zvládnout. Bohužel se mi ji nepodařilo zdolat napoprvé, což se doufám při dalších termínech nebude opakovat.

V pondělí jsem se vracela domů z Moravy, abych se mohla pilně připravovat na úterní písemnou část zkoušky z angličtiny. Místo učení jsem však musela zařídit plno jiných povinností. Během toho jsem se také zastavila na poště pro balíček ve kterém se schovávala jedna pandí roztomilost, kterou jste mohli vidět již v nákupech za květen 2017. Aby toho nebylo málo, musela jsem vyzkoušet nový lak od Trend it up a také jsem musela uklidnit moji začervenalou pleť levandulovou maskou od Balea.


V úterý nastal ten den D. Tříhodinový test mi dal zabrat a večer jsem zalezla do postele ještě před setměním. Byla jsem neuvěřitelně vyčerpaná a ani jsem si nebyla jistá, zda jsem to vůbec zvládla.

Ve středu ráno jsem bohužel na konzultacích zjistila, že musím na sobě ještě zapracovat. Měla jsem 50 bodů ze 100 a potřebovala jsem jich o 10 víc. Třeba se to příště zadaří. Odpoledne jsme pak vyrazily s Kájou, alias paní Papousovou na odreagovací kafíčko a lov vizitek po staré Praze. Navštívili jsme Jindřišskou věž, Staroměstskou radnici, Celnici na Výtoni, Náplavku a zakončily jsme to na Vyšehradském slavíně. K večeru jsem se ještě zastavila za bývalou kolegyní Gabčou, se kterou jsme naplánovaly grilování.

Na Výtoňské celnici si také můžete vyzkoušet jízdu na voru


Ve středu na den dětí jsem musela do školy na jednu z posledních přednášek tohoto roku. Po skončení jsme se se Zuzankou vydaly do Apetitu na národní na oběd, kafíčko a zákusek a také povykládat, co je nového. Ani Zuzce se letos na zkoušce z cizího jazyka moc nedařilo, takže jsme si mohly podat ruku. Smějící se

V pátek ráno jsem se vydala na chvíli do práce a pak domů dát byt trošku do pořádku. Vypadalo to tady totiž jako po výbuchu. Večer jsme pak s přítelem zašli na domluvené grilování u Gabči. Domů jsme se vrátili až v sobotu v ranních hodinách, ale bylo to úžasné a skvěle jsme se bavili.


Sobotu jsem trávila v práci na Flóře. Den se táhl a mě mrzelo, že se nemůžu válet někde u vody. Zae na druhou stranu, aspoň budou nějaké peníze, za které můžu vyrazit s přítelem na dovolenou.

V neděli to bylo dost obdobné. Den jsem strávila v práci, ale večer mě příjemně překvapily napečení muffinci, kteří na mě čekaly na stole.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající

balzám na rty kokos YR

5. června 2017 v 18:22 | Va-Nesse |  Yves Rocher
Balzám na rty s vůní kokosu os Yves Rocher mám doma už opravdu dlouhou dobu, dokonce si trouchám říct, že je to více než rok (tudíž od května 2016). Kupovala jsem si ho především proto, abych dostala další bod na kartičku a nikoliv kvůli tomu, že bych ho v té době nutně potřebovala.

Balzám na rty Kokos
Běžná cena tohoto balzámu na rty je 59Kč za 4,8g (což je běžné balení) a je k dostání také na internetových stránkách Yves Rocher.

Mé zkušenosti ... Balzám používám krátce (cca měsíc) a zatím jsem s ním velmi spokojená. Po jeho použití mám rty krásně zhydratované, nijak nelepí a ani nejsou nijak zabarvené. Jeho parfemace je velmi silná, ale příjemná. V poslední době ho používám v kombinaci s tekutými balzámy od l'occitane s bambuckým máslem, které se bohužel s tímto nedají srovnat kvalitou a už vůbec ne po cenové stránce, která je bohužel pro mě téměř čtyřnásobná. Kvalita tohoto balzámu od Yves Rocher ovšem převyšuje svoji cenu.

Balzám je k dostání ve více variantách. Některé (jahodová, třešeň) jsou zabarvené, jiné pouze s parfemací a například arganový je bez zabarvení i parfemace.

Užívejte sluníčka a hodně štěstí u zkoušek

Vaše Va-Nesse Líbající