zkouškové je tady

29. května 2017 v 19:34 | Va-Nesse |  můj týden
Přestože mě první a vlastně i nejtěžší zkouška tohoto zkouškového období čeká až v úterý, měla jsem opravdu hodně napilno, abych se na ni zvládla naučit.

V pondělí jsem měla na práci jen učení, takže jsem u toho seděla téměř celý den. Vlastně jsem jen překládala text, který musím mít připravené k již zmiňované zkoušce.

Úterý bylo v podstatě úplně stejné. Hned ráno jsem sedla k učení a seděla u něj prakticky až do večera.

Ve středu jsem měla svátek a přítel mě překvapil hned ráno krásnou růžovou peněženkou, kterou jste mohli vidět i na mém instagramu. Odpoledne jsem musela po dvou dnech volna do práce, ale naštěstí to tam uteklo celkem rychle. Večer jsem ještě sedla na chvíli k učení, abych si to mohla odškrtnout v deníčku.


Na čtvrtek jsem měla naplánované nejen balení kufru na Moravu k mámě, ale také sednout na chvíli k učení a také jsem musela na pár hodin do práce. Den utekl jako voda a já byla ráda, že si večer můžu zalést do postele a v klidu spát.

V pátek ráno jsem vstávala celkem brzy, abych stihla dobalit pár posledních maličkostí a utíkala na vlak k mámě. Cesta ubíhala celkem hezky, jen kdyby nevypadávala wifi a já mohla pracovat na úkolech ke zkoušce. Doma u mámy jsem se v podstatě jen vytočila na patě, odhodila jsem kufr do kouta a jela k tátovi, kterého jsem už delší dobu neviděla. Večer jsme pak s mámou jely k její kamarádce na grilovačku. Domů jsme se vrátily až po půlnoci.

V sobotu jsem se ale moc nevyspala, jelikož jsem jela na svatbu svého kamaráda, kterého znám již opravdu dlouho a vždy ho moc ráda vidím. Obřad měli v kostele a bylo to neuvěřitelně krásné. Večer jsme pak s přítelem jeli ještě na posezení, kde jsme s novomanželi konečně prohodili i pár slov.


Bohužel jsem se moc nedostala ani v neděli, jelikož jsem slíbila, že pojedu hlídat naše dva nejroztomilejší špunty. Mého bratrance, který ten den slavil třetí narozeniny a sestřeničku, které je přibližně rok a půl. jsou to moje dvě sluníčka, které miluju nade vše na světě, ale jsem ráda, že je večer můžu vrátit jejich rodičům. V neděli jsem se také nehorázně spálila, takže večer jsem si připadala jako vařený rak.

Doufám, že jste si sluníčka užívali obdobně jako já, městě se krásně a hodně zdaru u zkoušek.
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama