Setkání s Jirkou Králem a moje proměna

3. dubna 2017 v 9:54 | Va-Nesse |  můj týden
Doufám, že jste si užívali tento týden sluníčka a přitom jste si nespáli obličej stejně jako já. Nevinný

V pondělí bylo krásné slunečné počasí a tak jsme se domluvily s kamarádkou Pavlou, kterou jsem potkala na vinted.cz, že vyrazíme na výlet po Praze, cestou ulovíme pár kešek a přitom si povykládáme a užijeme si sluníčka. Sešly jsme se hned ráno a vydaly jsme se k první wherigo kešce, která začínala u Karlova mostu. Cestou jsem opět fotila krásné historické objekty, které nám keška představovala. Po výborném obědě v Rudolfově pivnici u náměstí Jana Palacha jsme se vydaly na další místa, která v sobě ukrývala poklad na posedět k Letenskému metronomu. Odpoledne jsme pak šly navštívit Jirku Krále do Zetka. v Kotvě. Jirka byl moc milý a tak jsme si s ním na pamatku hodily selfie. Cestou ze Zetka. jsme se zastavily ještě na jednu kešku nedaleko Palladia a jely jsme domů.V úterý byl úplně obyčejný, avšak neskutečně sluníčkový den. Ráno jsem byla na přednáškách a odpoledne jsem si jela vyzvednout balíček na poštu, který se mi dopoledne snažili doručit.

Ve středu dopoledne jsem byla jako obvykle na zumbě a konečně se mi podařilo splnit podmínky spolupráce, kterou jsem navázala teprve před měsícem, tak doufám, že se vám budu moci pochlubit a rozjedu to ve větším měřítku. Jedná se o spolupráci spojenou s prodejem kulmy, kterou jste mohli zaregistrovat na mém instagramu.

Ve čtvrtek po škole jsem byla domluvená s "mou osobní kadeřnicí" Smějící se čtěte jako kadeřnicí a nejlepší kamarádkou mé bývalé kolegyně Gabči Mrkající že mi trošku zastřihne ofinu a prosvětlí konce technikou balayage. S výsledkem jsem více než spokojená. Pokud hledáte novou kadeřnici, určitě zavolejte do tohoto studia a vyžádejte si Lenku Hurychovou. S takovou péčí se o moje vlasy snad ještě nikdy nikdo nestaral a jsem za to Léni moc vděčná.


V pátek jsem musela opět na přednášku, která ale skončila o hodně dřív, než jsem předpokládala, takže jsem měla celý zbytek odpoledne volný. Jelikož na mě přítel neměl čas, domluvila jsem se s jednou slečnou z vinted, že se sejdeme a uděláme si příjemný den. Bylo to moc fajn.

Celý víkend jsem pak trávila v práci, kde probíhal food festival a všude bylo plno lidu. I tak se mi pracovní doba velmi táhla. V neděli večer mě přítel z práce vyzvedl a šli jsme se projít na nedalekou Chodovskou vodní tvrz. Při odchodu jsme viděli i krásný západ slunce.Mějte se krásně a doufám, že počasí bude i nadále sluníčkové jako v minulých dnech

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama