řasenka essence BIG! lashes

2. dubna 2017 v 11:09 | Va-Nesse |  mix značek
Ještě v loňském roce touto dobou jsem nedala dopustit na velmi levnou, avšak také kvalitní řasenku od essence BIG! lashes. Vystřídala jsem ji až po objevení dražší varianty SEXY pulp od Yves Rocher, kterou prostě miluju a za nic n světě bych ji už nevyměnila.

Tuto levnou řasenku jsem si ovšem byla donucena koupit z vlastní blbosti, jelikož jsem v prosinci odjížděla na pár dní s kamarádkou Zuzkou do Brna a sbalila jsem si s sebou všechny líčidla až na řasenku. A jelikož jsem v té chvíli nechtěla utrácet 400 Kč za řasenku od Yves Rocher, tak jsem sáhla po téhle levné, vyzkoušené variantě.

Související obrázek

Tato řasenka od essence je voděodolná a koupila jsem si ji už před dávným časem na doporučení Lu ze světa podle Lu. Cena řasenky je opravdu nízká a pohybuje se okolo 70 Kč.

Mé zkušenosti ... Já byla s touto řasenkou dlouhou dobu velmi spokojená, jedinou vadou bylo, že je voděodolná, tudíž bylo složitější její odličování. To bylo asi zasadní, a proto jsem cca v dubnu 2016 přešla na dražší variantu od Yves Rocher SEXY pulp, která mi dělá stejně krásné řasy, ale je snadněji odlíčitelná.

Řasenka BIG! lashes od essence hezky drží na řasách, je opravdu voděodolná, nedrolí se, řasy neslepuje a drží celý den. Takže pokud sháníte nějakou levnou a voděodolnou řasenku, určitě ji zkuste.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama