Nudný týden s odjezdem na Moravu

10. dubna 2017 v 11:30 | Va-Nesse |  můj týden
V pondělí bylo takové "postelové počasí", kdy se vám nechce nic dělat, protože venku je tam a ošklivo, že by ste raději zůstali celý den zalezlí v posteli, koukali na filmy a přežírali se. Nebo aspoň na mě tak působilo. Do práce, ani do školy jsem ten den nemusela, takže jsem jen udělala nezbytné domácí práce jako mytí nádobí a jinak jsem se moc nenadřela. Abych ale zase úplně nelenošila, prošla jsem pár stránek anglické gramatiky na důležitou zkoušku, která mě čeká už v květn u tohoto roku.

V úterý ráno jsem musela do školy na přednášky a po nich s Michalem na oběd. Odpoledne jsem byla ještě domluvená s nejlepší kamarádkou a bývalou kolegyní Kájou, že po dlouhé době vyrazíme na kafíčko a zákusek. Viděly jsme se po více jak dvou měsících, takže jsme si toho měly hodně co říct a také jsme musely naplánovat společnou dovolenou ve Špindlerově mlýně, kam odjíždíme za necelé 3 týdny.


Ve středu jsem jako obvykle dopoledne šla na zumbu a odpoledne jsme se s Pavlou, se kterou jsme se poznaly přes vinted vydaly na další geovýlet po Praze. Tentokrát jsme se vrhly na sérii kešek týkající se pražských mostů. Cestou jsme se zastavily také u Lonnonovi zdi, kde bylo plno turistů a každý se chtěl s kouskem zdi vyfotit. Na konci výletu jsme měly připsaných 5 krabiček a já se mohla pochlubit svým 333 úlovkem.


Ve čtvrtek po přednášce mě čekala dlouhá cesta domů. Už jsem se těšila na mámu, bráchu, babičku s dědou i na všechny ostatní. Přece jen uplynul měsíc, co jsem za nima byla naposled.

V pátek jsem měla nějaké vyřizování ve Zlíně a tak jsme si s mamkou udělaly dámskou jízdu. Den utekl jako voda, ale já byla nesmírně šťastná, že ho máma věnovala mě. K večeru jsme jely ještě k tetě podívat se na moje malé miláčky, kteří s náma nakonec odjely domů a spaly u nás až do soboty.


V sobotu odpoledne jsem byla nesmírně šťastná, že mám ty dvě zlatíčka jen půjčené a že je můžu vrátit jejich rodičům. Myslím, že na svoje děti mám ještě čas a také si ještě musím obrnit nervy.

V neděli jsme si s mámou užívaly ticho a klid. Jelikož odpoledne vysvitlo sluníčko, zašly jsme i do naší krásné zámecké zahrady, kde už je jaro v plném proudu a všechno krásně kvete a voní.


Mějte se krásně a užívejte sluníčka.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama