Jsem ráda, že je zase pondělí

17. dubna 2017 v 16:00 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden byl pro mě náročný především psychicky a to hned několikrát.

Hned v pondělí ráno jsem se vydala k novému zubaři, ke kterému mě máma objednala už před nějakým časem. Nejen, že měl kolem mých zdravých zubů plno prupovídek, ale ještě mě honil po všech čertech, jako byl rentgen a další, údajě nezbytné věci. Odpoledne mi pak zvedla náladu babička, díky které jsem se mohla svést sanitkou, což je pro mě opravdu zážitek, přestože nesnáším krev a ve zdravotnictví bych pracovat nemohla.

V úterý mě čekala dlouhá cesta od maminky zpět za přítelem do Prahy, nakonec jsem to ale zvládla na jedničku.

Středa měla být obyčejným dnem, kdy jsem měla jít místo zumby pomáhat do práce, ale díky tomuto vybočení ze stereotypu jsem potkala slečnu, která mi pomohla při mých začátcích v Praze, se kterou jsem trávila v podstatě každý den a jen díky jedné neshodě a náhodě jsme se přestaly kamarádit, bavit se, stýkat se a já ji tím vlastně úplně vymazala ze života. Večer jsme pak spolu zašly na kafe a minulost jsme nechaly spát.

Ve čtvrtek jsem opět místo školy musela do práce, ale nakonec to celkem uteklo.

V pátek dopoledne jsme si s přítelem užívali volna, jeden druhého a také matějské pouti, na kterou jsem se moc těšila. Odpoledne jsme na nádraží vyzvedli mého skoro tchána a skoro švagra a šli jsme na výborný, půlkilový tatarák do Statečného kohouta nedaleko metra Kačerov.


Tento víkend byl u nás ve znamení krávy, takže ani v sobotu jsme nestrádali. Dopoledne měl díky nám celý panelák kulturní vložku, protože jsme se rozhodli přidělávat dvě poličky nad psací stůl a odpoledne jsme hodovali při domácích hamburgerech s domácími houskami. Na přítelovi vyhlášené burgery jsme pozvali také moji kamarádku Karolínu s jejím přítelem. No, bylo nás tu v tom malém 1+1 bytečku plno. Smějící se


V neděli jsme si zašli s přítelem, jeho bráchou a tátou na výborný oběd a pak už bylo na čase je vyprovodit na vlak domů na Moravu. Víkend byl tedy náročný nejen z psychického, ale také gastronomického hlediska. ALE STÁL ZA TO!

Veselé Velikonoce
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama