Hydratační rtěnka v tužce YR

8. dubna 2017 v 11:09 | Va-Nesse |  Yves Rocher
Hydratační rtěnku v tužce od Yves Rocher v odstínu Pourpre lumineux mám doma už poměrně dlouhou dobu, ale pořád se nemůžu rozmyslet, zda ji mám ráda, či ji mám ze své sbírky vyhodit.

Mohli jste ji vidět už téměř před rokem v nákupech za červen 2016 a za tu dobu jsem ji měla na rtech pouze párkrát, protože jsem vždy raději zvolila jinou variantu z mé rtěnkové sbírky.Momentálně není tento odstín dostupný, ale na výběr je z mnoha jiných odstínů, které si můžete vyzkoušet v kamených prodejnách Yves Rocher nebo objednat na internetových stránkách, běžná cena je 195Kč za 2,5g.

Mé zkušenosti ... tato rtěnka má malinovou až fuchciovou barvu s jemnými třpytkami. Barvu téhle rtěnky jsem si zamilovala okamžitě, s jeji výdrží už to ale tak vřelé není. Je máslové konzistence, takže mám pocit, že bez konturky bych ji měla za chvíli nejen na rtech, ale přes půl obličeje, možná je to jen můj pocit, ale zkoušet to rozhodně nebudu. Smějící se Tato rtěnka na rtech nevydrží vůbec nic, ale jako balzám se také použít nedá, protože hydratační balzám na rty si představuji jinak. Rtěnka tedy nevysušuje, ale do hydratace rtů to má také daleko.

Jelikož podobný odstín rtěnky mám také od značky Alverde, sahám raději po ní, jelikož po rtech tak neklouže a vydrží dokonce i nějaké to napití.

Tuto rtěnku bych tedy rtěnkou ani nenazývala, ale spíše bych ji označila za dobře pigmentované máslo na rty.

Mějte se krásně, a určitě mě sledujte na instagramu Mrkající

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama