Testování značky CRABTREE & EVELYN

8. března 2017 v 10:20 | Va-Nesse |  něco navíc
Nejprve bych chtěla říct, že tento článek není sponzorovaný a píši ho ze své vlastní vůle.

Koncem ledna jsem začala testovat značku, která dle mého názoru není v Česku moc známá, ale i přesto má v Praze svoji kamennou prodejnu a především e-shop. Už podle názvu vám mohlo dojít, že jde o značku CRABTREE & EVELYN.

Již před delší doubou (ještě než jsem se začala blogu plně věnovat) jsem od této značky dostala několik miniatur tělového mléka, šampónu a kondicionéru na vyzkoušení. Při hloubějším dumání jsem si říkala, že by bylo fajn vás s touto značkou trošku seznámit, říct vám něco o jejich produktech a o mých pocitech z nich.

Značka CRABTREE & EVELYN byla založena již v roce 1972 jako malá rodinná firma, která se zabývala především výrobou mýdel a založil ji jistý Cyrus Harvey. Dnes tato značka produkuje nespočet výrobků jako jsou vůně, pečující krémy na ruce a tělo, sprchové gely, přípravky na vlasy a trvanlivé potraviny.

Já osobně testovala řadu La Source, která je určená k uklidnění a relaxaci těla.

Jako první bych ohodnotila jejich tělové mléko. Dostala jsem tři miniatury o objemu 27ml.

Výsledek obrázku pro la source body lotion

Jeho vůně byla jemná, příjemná, ale celkem běžná a nezajímavá. Nijak mě neohromila, ale ani neurazila, tudíž pokud nejste vyznavačem silně parfémovaných tělových krémů, tento by se vám mohl zamlouvat.

Konzistence je řidčí než jsem zvyklá, tudíž jsem ho musela použít větší množství než krému od Yves Rocher nebo Avonu, které obvykle používám.

Hydratace bohužel také nebyla nijak závratná, popravdě jsem asi čekala něco víc. Pokud tedy hledáte opravdu hydratační krém, tenhle bych mezi ně spíše nezařadila.

Druhým testovaným produktem byl šampon, kterého jsem dostala pouze jednu miniaturu o objemu 27 ml a popravdě jsem byla opravdu ráda, že jich nebylo víc. protože jsem si na něj vytvořila názor již po prvním použití a ten se bohužel až do konce vůbec nezměnil.

Výsledek obrázku pro la source shampoo shampooing

Jeho vůně byla příjemná a zdálo se mi, jako bych v ní cítila mentol.

Konzistence byla stejná jako například u šamponu Yves rocher, ale zase to nebyl žádný hustý Head & Shoulders. Usmívající se

Účinek byl však mizerný. Mám velmi citlivou a suchou pleť i pokožku hlavy, takže si musím velmi důkladně vybírat, jakou kosmetiku použiji. U tohoto šampónu jsem již po prvním použití věděla, že kamarádi rozhodně nebudeme.

Již při nanesení jsem na hlavě cítila stahující a vysušující pocit a po vysušení vlasů jsem měla na čele i ve vlasech šupinky.

Šampón tedy nemusí být špatný, avšak na suchou pokožku hlavy se nehodí. Pokud však trpíte opačným problémem, jakým je velmi rychlé maštění vlasů i vlasové pokožky, mohl by vám tento šampon vyhovovat.

Posledním testovaným produktem byl kondicionér, kterého jsem opět dostala 3 miniatury o objemu 27 ml. A za dva měsíce jsem nestihla zcela dopotřebovat ani jednu.

Výsledek obrázku pro la source conditioner

Jelikož sama kondicionéry moc nepoužívám, bude mi zřejmě trvat delší dobu, než budu moci klidem v duši vyřknout nějaký konečný ortel.

Jelikož se kondicioneru nedává na vlasy mnoho, tak přestože mám vlasy dlouhé přibližně do půli zad, jsem teprve v polovině první miniatuty. Né, že bych z něj byla nadšená, ale nejsem z něj ani zklamaná. Vlasy jsou po něm krásně lesklé, hezky kloužou mezi prsty a nezacuchávají se, tak jak to bylo u mých vlasů pravidlem.

Jeho vůně byla jemná, příjemná, ale opět nezajímavá. Při nanášení kondicionéru do vlasů však pocítila vůni moře a slanost a v mé představě jsem byla přenesena někam na pláž.

Konzistenci mi vyhovovala, byla hutnější, ale hezky se nanášela do vlasů a nehrudkovala.

S kondicionerem jsem tedy po téměř dva měsících používání spokojená a prozatím nevidím důvod ho dopoužívat a doporučit ho i vám.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama