Tělové mléko Yves rocher

25. března 2017 v 11:02 | Va-Nesse |  Yves Rocher
Tělové mléko s vůní levandule a ostružiny jsem si v lednu v Yves Rocher koupila za pouhých 9 Kč, jelikož se mi podařilo splnit podmínky pro získání odměny za věrnost firmě v podobě voucheru na 150 Kč.


Výsledek obrázku pro tělové mléko levandule ostružina

Vůně tohoto krému mi byla ze všech nabízených asi nejpříjemnější, přestože v minulých letech (přesněji v únoru 2016) jsem si u Yves Rocher kupovala tělové mléko s čistě ostružinovou vůní, kterou bohužel (teda alespoň pro mě bohužel) přestali nabízet.


Běžná cena tohoto tělového mléka je tedy 159 Kč za 390 mlProto jsem si vybrala tělové mléko s vůní levandule a ostružiny, která mi z nabízených vůní byla nejpříjemnější. Běžná cena tohoto mléka je 159 Kč za 390ml.

Mé zkušenosti ... já jsem celkově s produkty Yves Rocher velmi spokojená a tělová mléka nejsou žádnou výjimkou. Nyní je součástí tělového mléka také pumpička, což dříve nebylo a pokud jste ji chtěli, museli jste si ji samostatně dokoupit cca za 32 Kč. Mléko není je spíše řídčí konzistence, ale krásně se roztírá, velmi rychle se vsakuje a pokožku krásně hydratuje. Vůně mi připomíná želatinovou pochoutku, kterou jsem jako malá milovala.

Tak jako ostružinové mléko z února 2016, tak i toto tělové mléko s příměsí levandule mohu jedině doporučit.

Mějte se krásně a sledujte mě na instagramu, aby vám nic neuteklo Mrkající
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama