Takový běžný týden ...

15. března 2017 v 11:32 | Va-Nesse |  můj týden
Jak už jste si mohli všimnout, tento týden opět nějak nestíhám a vše dopisuju zpětně. Tímto se tedy omlouvám a doufám, že v dalších dnech to bude s časem lepší.

Pondělí jsem netrávila nijak jinak než prací. Z něčeho tu žít prostě musím. Smějící se

V úterý jsem už pádila pěkně do školy, kde mě hned po ránu čekal referát, který jsem nakonec nějak zvládla a tím jsem dostala zápočet. Není nad to dostat zápočet hned třetí přednášku v semestru. Po přednášce už na mě čekali v práci, kde jsem zaskakovala za nemocnou kolegyni.

Ve středu na mě přišla únava a přitom jsem měla před sebou plno vyřizování a běhání. Ráno jsem jela za bývalou kolegyní Gabčou, které jsem slíbila, že se za ní zastavím do její nové práce, šla jsem vyreklamovat kozačky, které nesloužily dýl jak dva měsíce, byla jsem se vyskákat na zumbu a po obědě jsem musela ještě na chvíli do práce. Den se blížil ke konci a já neměla zabaleno na čtvrteční odjezd k mámě na Moravu. Takže místo postele jsem si musela nachystat věci a hlavně jsem musela sbalit věci, které jsem koupila bráchovi k svátku.

Čtvrtek byl celkem pohodový. Hned ráno jsem sedla na vlak a užívala si téměř čtyřhodinovou jízdu vlakem. Na nádraží mě čekala máma, se kterou jsme se ještě vydaly na nákupy do New Yorkeru, HM a Yves Rocher. Domů jsme přijely v podstatě až za tmy.

Na pátek jsem měla domluvenou "brigádu" u máminy známé, která otvírá nový obchod a bylo potřeba poskládat regály a především zboží do nich. Práce nebyla těžká, ale bylo jí hodně. Odpoledne jsem pak ještě zajela navštívit tátu, protože jsem ho od Vánoc neviděla.

V sobotu jsme s celou rodinou, včetně strýců, tet, bratranců, sestřenic a babičky s dědou slavili moje narozeniny a bráchův a dědův svátek. Mám tyhle rodiné oslavy moc ráda ne kvůli dárkům, ale především kvůli rodinné pohodě. Máma nachystala spoustu jídla, takže si každý přišel na své.

Nědele už utekla jako voda. Dopoledne jsem si u mámy balila saky paky a hned po obědě mě hodila na vlak zpět do Prahy. Mám to sice na Moravě ráda, ale Praha je Praha.

Mějte se krásně
Vaše Va-nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama