krém na ruce Manufaktura

4. března 2017 v 11:02 | Va-Nesse |  mix značek
Krémy na ruce velmi ráda střídám. V kabelce mám například miniaturky krémů od l'Occitane, v práci mám zbytky kakaového krému od Avonu, na stole u počítače mám pandí krém na ruce Tony Moly a v koupelně mám krém z Manufaktury s vůní malin.

Image result for manufaktura krém na ruce malina

Dostala jsem ho včetně stejně vonícího sprchového gelu od mámy, která ho dostala k narozeninám a jeho vůně ji neoslovila. Máma totiž výrazné a sladké vůně opravdu nevyhledává a spíš se jí člověk zavděcí něčím svěžím (citron, verbena atd.)

Tato sada byla bohužel jen limitovanou edicí, tudíž ji v prodejnách již nenaleznete.

Mé zkušenosti ... já na rozdíl od své mámy mám sladké a výrazné vůně ráda, ale všeho moc škodí. Tento krém více než po malinách, voní chemií. Jeho vůně je opravdu velmi silná, takže si s ním ruce mažu pouze v případě, že vím, že s nimi nebudu manipulovat blízko obličeje. Účinky jsou však velmi uspokojivé. Krásně zhydratuje ruce, přestože na rukou zanechává pocit mastnoty a ten já příliš nevyhledávám.

Krámy na ruce od Manufaktury jsou všeobecně vyhlášené, tudíž vás mohu jedině pobídnout k jejich koupení. Důležité však je, abyste si vybrali správnou vůni, aby vás pak její intenzita nezaskočila, přesně jako moji mámu při prvním namazání.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama