Konečně je to za mnou ...

6. března 2017 v 8:27 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden mi konečně mohl spadnout obrovský kámen ze srdce. Zvládla jsem tu nejtěžší zkoušku, která mi od konce ledna nedala spát a dokonce se na nás v Praze usmálo i sluníčko.

Týden jsem sice nastartovala prací, ale uteklo to celkem rychle, takže mi to ani nepřišlo tak hrozné. Doma mě pak čekalo pár balíčků, mezi nimiž byly i nové masky na rty, které chci v nejbližších dnech vyzkoušet.


Úterý jsem po dlouhé době strávila na přednáškách ve škole, zašla jsem si se Zuzankou na oběd, a pak jsme se téměř čtyři hodiny věnovaly přípravě na můj poslední středeční termín z novověké diplomatiky.

Ve středu jsem byla klidná, ráno jsem ostříhala přítele, v poledne jsem si zašla na Zumbu a oběd, během volné chvíle jsem si zopakovala učivo na zkoušku a ve čtyři (hodinu před zkouškou) jsem měla sraz se Zuzkou, abych si to ještě zopakovala s ní a poté šla s klidem v duši a s vědomostmi v hlavě před zkoušejícího. Ze zkoušky jsem sice dostala za tři, což sice není kdejaký úspěch, ale já si můžu oddechnout, protože předmět mám splněný.

Ve čtvrtek dopoledne jsem měla nějaké zařizování a běhání po celé Praze. Na oběd jsem pak jela za přítelem a odpoledne jsem musela na chvíli do Práce. Milým překvapením byla Mariana Prachařová, která se tam za námi na chvíli zastavila.

V pátek ke mě přišla moje kamarádka a bývalá kolegyně Gabča, která u mě v bytě vlastně ještě nebyla a chtěla se mrknout na mojeho křečíka. Myslela jsem, že vykládání bude na chvíli, ale opak byl pravdou a kdybych nemusela do práce, sedíme tu spolu snad až do večera.

Na sobotu jsem byla domluvená na kafe se svojí sestřenicí Luckou, se kterou se poslední dobou vůbec nevýdám. Jelikož bylo v Praze opravdu krásně, vydaly jsme se z Lazarské přes zastávku v Costa coffee na Metronom, kde jsme seděly nemalou chvíli a pak jsme se vydaly přes Václavák domů.

V neděli jsem už jen lenošila a připravovala jsem si prezentaci na úterý do školy.

Mějte se krásně
Vaše Va-nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama