Já se snad nezastavím ...

27. března 2017 v 15:10 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden jsem měla velmi nabitý a zmatečný, ale i přes to všechno jsem si ho náramně užila.

V pondělí jsme měli první jarní den, ale moc sluníčka se na nás teda neusmálo. Já měla mít celý den volno, ale nakonec jsem lítala po Praze jako hadr na holy. Nejvíce mě potěšil hned ráno pošťák, který mi přinesl balíček se rtěnkami Kylie Jenner, o kterých jsem si již myslela, že se nedočkám. Fotky a swatche rtěnek v kolekci jste už mohli vidět na mém instagramu. Odpoledne jsem pak musela na chvíli do práce a na večer jsem se objednala k nehtařce Míši na Chodov na nové nehty. (objednat se můžete na čísle +420739073917)V úterý ráno jsem byla jako obvykle na přednáškách, zastavila jsem se na chvíli v práci za bývalou kolegyní Gabčou a večer jsem byla pozvaná na degustaci vín do Marks & Spencer na Václavském náměstí, kam jsem šla se svojí kamarádkou a spolužačkou Ivou.


Středa proběhla skoro stejně jako každý týden, v poludne zumba a potom na pár hodin do práce.

Ve čtvrtek jsem měla po dlouhé pauze přednášku, na kterou jsem se z celého týdne těšila snad nejvíc. Je totiž zajímavá, je nás na ní jen pár a všichni se aktvně zapojujeme do hodin. Kéž by takhle probíhaly všechny hodiny. Odpoledne mi pak nezbylo nic jiného než jít vydělávat.

V pátek jsem měla celý den volno, tak jsem si den udělala podle sebe. Dopoledne jsem šla na poštu odeslat nějaké balíky domluvené na vinted, zašla jsem nakoupit pár maličkostí do lidlu, uvařila jsem si oběd a odpoledne jsem se vrhla do jarního úklidu a umýání oken, přes které přestávalo být pomalu vidět. Smějící se

Na sobotu jsem se domluvila s jednou slečnou z vinted na geovýletě po Praze. Ušly jsme přibližně 16 km a prodíraly se skrz davy turistů. Pár pokladů jsme našly a tak jsme se po téměř 4 hodinové procházce rozešly každá k sobě domů.


Neděli jsem měla opět pracovní, což mě malinko mrzelo, protože venku bylo opět krásné počasí.

Mějte se krásně a užívejte sluníčka
Vaše Va-nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shinveg shinveg | Web | 28. března 2017 v 8:45 | Reagovat

Sluníčka si užívám..celý víkend jen procházky.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama