všechno má své pro a proti

27. února 2017 v 17:22 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden byl náročný nejen pro mě, ale i celou moji rodinu.

Pondělí jsem si užívala Moravy, ač to nebyl úplně veselý den. Vezla jsem s mamkou babičku do Brna do nemocnice na důležitou operaci. Odpoledne jsme si chtěly užít s mamkou nakupováním ve Vaňkovce, ale nějak nás po prvním obchodě přešla chuť, takže jsme se rychle vytočily a jely domů.

V úterý ráno jsem odjížděla do Prahy. Ve vlaku jsem se učila na středeční a nejspíš i poslední termín mé zkoušky z novověké diplomatiky, ze které už začínám šílet. Babička operaci zvládla, takže jsem měla o jednu straost míň a mohla jsem se zase plně věnovat škole.

Ve středu, v den zkoušky mi nebylo vůbec dobře. Špatně jsem spala, od rána se mi motala hlava, neměla jsem chuť k jídlu a měla jsem závratě. Zkoušku jsem měla až pozdě odpoledne. Působením stresu a únovy jsem ze sebe nedokázala vymáčknout ani půl věty správně. Ještěže máme tak hodné zkoušející, že jsme se domluvily, že tento termín nebudeme počítat a mám se dostavit příští týden na opravdu posleední termín. Nevím, zda mám být šťastná, že mi dal někdo další šanci a nebo propadnout šílenství, že tam musím znovu! Znovu na tu samou zkoušku, na kterou chodím už od začátku zkouškového, protože měla 3 části a já nebyla schopná dokončit některou z nich v rozumnjém termínu.

Ve čtvrtek jsem se poprvé od začátku týdne vydala na přednášku, která se při mé smůle nakonec nekonala. Na přednášce jsem se měla setkat se svojí spolužačkou Ivou, která se mi poté snažila pomoc s doučením na zkoušku z novověké diplomatiky. Přece není možné, abych ji už konečně nezvládla, taková lama přeci nejsem.

V pátek jsem se po dlouhé době vydala na gelové nehty na Chodov k nehtařce Míše ze studia Tina, které dopadly opravdu na jedničku a já odcházela nadmíru spokojená. Pokud budete chtít nehty od Míši vyzkoušet, určitě nezapomeňte zmínit, že jste se o ní dozvěděli ode mě ;) Odpoledne jsem pak musela do práce, kde mi to naštěstí celkem uteklo.

Sobota byla klidná a sluničková. Odpoledne jsme jeli s přítelem fotit krásné jarní fotky do Kunratického lesa, které jste mohli vidět na mém instagramu a večer jsem si užívala s novou kulmu, kterou jsem koupila mámě na Vánoce a ona byla tak hodná, že mi ji na pár dní půjčila.

V neděli jsem se učila, relaxovala a užívala si posledního dne volna.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama