Snaha se vyplatila

13. února 2017 v 10:50 | Va-Nesse |  můj týden
Po týdnu volna a užívání si u maminky jsem se musela vrátit do Prahy a začít fungovat a připravovat se na nezdolatelnou zkoušku z novověké diplomatiky.

V pondělí jsem měla doma celkem klídeček, dodržovala jsem dietu nařízenou maminkou a tak jsem měla k obědu pouze kuřecí vývar a jako další zapečené těstoviny se šunkou a vajíčkem. Celý den jsem se v podstatě flákala od ničeho k ničemu a na učení jsem mrkla jen tak zběžně.

V úterý mi přišel krásný svetr objednaný na vinted a místo učení jsem si udělala filmový marathon. K obědu jsem pak dělala těstoviny se smetanovou omáčkou a kuřecím masem.

Středa byla pro mě dnem D a také nejdůležitějším dnem celého týdne, kdy se rozhodne, zda budu ve studiu pokračovat a nebo na to prostě ani po třech letech nemám. Zkouška začala po jedné hodině a já byla v naprostém stresu, jaký text dostanu. Naštěstí to byl jeden z těch lehčích, takže už okolo páté odpoledne jsem věděla, že jsem konečně uspěla a mám za dva. Teď ještě zvládnout tu ústní a Novověká diplomatika je za mnou.

Ve čtvrtek jsem musela skočit na chvíli do práce, ale ještě předtím jsem byla domluvená se spolužačkou Zuzkou, že si dáme společný oběd. Oběd teda ani jedná z nás nakonec moc nechutnal, ale obě jsme byly potěšené mým úspěchem a já za něj dostala malinký dáreček, v podobě krému na ruce od l'Occitane, který jste mohli vidět na facebookové stránce nebo na instagramu, kde mě můžete sledovat. Také jsem byla nakupovat v Yves Rocher a věci uvidíte v nákupech za únor 2017, který by měl vyjít 1. března.

V pátek jsem měla volno, takže jsem se věnovala především psaní článků na blog, uklízení bytu a vaření. Večer jsme se po dlouhé době sešli s bývalými kolegy na pár panáků.

V sobotu jsme byli s přítelem utrácet v IKEA. Nechali jsme tam opravdu velký peněžní obnos a v tašce jsme přitom neměli vůbec nic, odpoledne jsme už jen odpočívali.

Na neděli byl plán takový, že s bývalou kolegyní Kájou a jejím přítelem vyrazíme na Petřín. Situace se ale změnila ještě v sobotu večer, kdy mi volala vedoucí, že bude potřeba, abych šla alespoň na odpolední do práce na výpomoc místo kolegyně, takže jsme museli výšlap posunout. Aspoň budu mít o pár peněz navíc.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama