máslové balzámy l´Occitane

18. února 2017 v 9:18 | Va-Nesse |  mix značek
O těchto dvou máslových balzámech od značky l´Occitane mohu mluvit pouze v superlativech. Dle mého soudu jsou naprosto dokonalé, úžasné, hydratující, jedinečné, ale cena je malinko vyšší, ovšem odpovídá kvalitě.

Oba balzámky (modrý je čisté bambucké máslo a růžový je bambucké máslo vonící po růžích) jsem si koupila v říjnu v kazetce se stejně vonícími krémy na ruce a jsou o objemu 12ml.

Výsledek obrázku pro l'occitane lip balmVýsledek obrázku pro balzám na rty l´occitane

Balzámy s těmito motivy na obalu bohužel již nejsou k sehnání, protože byly limitovanou edicí, ale obsah se od těch klasických vůbec neliší. Jsou k dostání v kamených obchodech nebo na internetových stránkách za 210 Kč.

Mé zkušenosti ... už z první věty tohoto článku bylo jasné, že o těchto balzámech (dá se říct i máslíčkách) se nemohu vyjadřovat jinak než v pozitivním slova smyslu. Já jsem na pečujících produktech na rty závislá a stále jsem hledala nějaký svatý grál, bez kterého bych se neobešla. Můžu říct, že bez těchto balzámů se již neobejdu. V každé kabelce mám jeden a bojím se dne, kdy si budu muset jít koupit další a oni se nebudou vyrábět.

Je pravdou, že modrý mi vyhovuje více a to proto, že je bez parfemace. Růžový voní po růžích a na jeho vůni jsem si musela zvyknout, na funkci vůně ovšem nic nemění a jsou oba naprosto dokonalé. Takže pokud budete chtít na rty vyzkoušet něco nového a super hydratačního, nebojte se zainvestovat do balzámů od l'Occitane.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama