Zápočtový týden

9. ledna 2017 v 18:29 | Va-Nesse |  můj týden
Můj zápočtový týden vypadal jako týden klidu a flákání, ale opak byl pravdou.

V pondělí jsem se začala pilně učit na čtvrteční zápočet, zašla jsem si po dlouhé době do knihovny, kde jsem strávila téměř půl dne výběrem literatury a pak začalo nekonečné vypisování nejdůležitějších informací.

V úterý ráno jsem se opět věnovala učení, pak hurá na poslední přednášku tohoto semestru a po ní na čajíček a zákusek se Zuzankou, kde jsme probíraly nejdůležitější věci na zápočet i mimo něj.

Ve středu mě už brala lehká panika. Celý den jsem koukala do papírů, ale přišlo mi, jako bych si vůbec nic nepamatovala a nedokázala jsem si představit, že bych měla jít ve čtvrtek skládat dva zápočty.

Ve čtvrtek nastal ten den D. Ráno jsem nemohla dospat, ale zároveň jsem se už nemohla ani učit, mozek prostě stagnoval. Jela jsem za spolužákem a spolutrpitelem na oběd do menzy, který nebyl nic moc, takže jsme se v něm oba spíš jen porýpali. Pak už zbývala jen hodina do nejhoršího zápočtu mého studia. V testu toho bylo poněkud více, než jsem čekala a některé otázky mě lehce vyváděly z míry, ale snažila jsem se dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Až po odevzdání a následném probírání jsem se tloukla do hlavy se slovy, jaká jsem to blbka, a že to jsem přece věděla, tak proč jsem to napsala špatně. I tak jsem nakonec zápis do indexu dostala. Po takovém vypětí jsem se až bála jít na ten druhý, který jsem vlastně ani neviděla a všechny moudra bych tahala až z paty. Druhý zápočet byl naštěstí jen formalitou za docházku. Doma jsem se pak snažila dostat ze sebe tu nejlepší přípravu na zápočet, který mě čekal v pátek.

V pátek už jsem byla v klidu. Úkol, který byl pro zápočet velmi důležitý jsem měla splněný a teď už ho jen odprezentovat. Z celé třídy jsem šla na řadu až jako úplně poslední, ale i tak doufám, že můj výkon nebyl nejhorší. Čtvrtý zápočet tohoto semestru jsem měla řádně zapsaný a ten už čeká jen to horší, čímž jsou samotné zkoušky.

Sobotu jsem celou strávila v práci, kde to překvapivě uteklo celkem hezky.

Od neděle teď budu mít volnější a klidnější režim, který musím věnovat přípravě na první a nejtěžší zkoušku tohoto semestru. Ráno jsme tedy zašli s přítelem nakoupit a pak jsem mu pomohla s oběděm, odpoledne mě však už nic nerozptylovalo od přepisování nahrávek z přednášek.

Také vám už jste měli zápočtový týden nebo ho máte ještě v nedohlednu?

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama