Týden plný učení

16. ledna 2017 v 16:04 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden se v podstatě nedělo vůbec nic zajímavého a mohla bych to shrnout do tří slov ... učila jsem se.

V pondělí jsem začala s učením hned ráno. Ten den mě to snad i bavilo. Abych se odreagovala, k obědu jsem vařila vývar a pečené kuře s rýží. Odpoledne jsem pak jela na pár hodin do archivu vydělat nějakou tu korunku k dobru.

V úterý den začal úplně stejně, u přepisu přednášek. Ten den jsem ani nevařila, dojídala jsem "zbytky" z pondělí. Večer jsem si dala uklidňující levandulovou masku z DM, kterou uvidíte v nákupech za leden.

Ve střeu jsem toho zvládla snad nejvíc za celý tento týden. Stihla jsem přepsat dokonce 2 přednášky, tudíž jsem si práci o den zkrátila. Večer jsem pak vařila zapečené těstoviny s brokolicí a uzeným masem na cibulce.

Ve čtvrtek na mě čekala poslední přednáška, kterou jsem nemohla za boha dokončit. Na oběd jsem dojedla zbytek zapékaných těstovin a po dokončení jsem poslala soubor kamarádovi k tisku. Výtisk o 94 stranách jsem si pak jela ještě vyzvednout. Také jsem zajela do své staré práce se podívat, jak se jim daří a vyřídit poslední věci, na které jsem zapomněla. Večer jsem pak dělala míchaná vajíčka na cibulce s pečivem.

V pátek jsem se cítila úplně bez energie. Ráno jsem přetahovala fůru fotek z telefonu do počítače, aby se mi uvolnilo místo na paměťovce a chtěla jsem se začít učit na úterní zkoušku, místo toho jsem ale vysávala a dělala milion jiných věcí. Odpoledne jsem pak šla chvíli vydělávat.

V sobotu nebylo chvíle, kdy bych nedržela papíry s učením před nosem ... snažila jsem se toho nahnat do hlavy co nejvíc to šlo. Večer jsme pak zašli s bývalým spolužákem z vysoké a našimi příteli na skleničku vína. bylo to parádní odreagování od toho gaosu, co musím do úterý zpracovat.

V neděli jsme se s přítelem probudili s menší kocovinou. Po nákupu surovin na oběd, vaření a obědvání jsme se začali oba učit. Večer jsem padla do postele jak zbitý pes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama