První zkouška zvládnuta

23. ledna 2017 v 11:11 | Va-Nesse |  můj týden
Tento týden se ničím nelišil. Zkouškové je prostě vopruz a člověk od učení moc neodtrhne.

V pondělí jsem už měla nervy na pochodu. Pročítala jsem si texty na zkoušku jako blázen a připadalo mi, že vůbec nic neumím. Odpoledne jsem to už vzdala, do hlavy toho stejně už víc nedostanu.

V úterý byl den D a moje první zkouška v tomto semestru. Všechno nasvědčovalo tomu, že bych měla zkoušku zvládnout. Jelikož písemná část začínala až ve 2 hodiny, rozhodli jsme se s mým spolužákem, že ještě zajdeme na oběd. Pak už jsme museli jen čekat. Písemná část trvala zhruba hodinu. Měla jsem ze sebe velmi dobrý pocit, protože ze 3 otázek jsem znala na odpověď na všechny. Po písemné části byla hodina času na opravu a příprava na ústní. Ta už byla horší, ale nakonec jsme se se zkoušejícím naladili na stejnou notu a já přesně věděla, co mám říkat. Zkoušku jsem zvládla za 3 a spokojeně jsem odcházela. V hlavě jsem měla obrovský zmatek a měla jsem smíšené pocity, zda bych to příště nezvládla líp, ale pak mě přemohlo něco, co mi říkalo, ať známku hodím za hlavu a užívám si, že mám tento předmět splněný. Na oslavu úspěchu jsme šli všichni zkoušení sníst něco super nezdravého do McDonaldu.

Ve středu jsem se pustila do učení na další zkoušku, kterou budu mít přesně za týden. Jelikož jde o přepis historických textů a já přes rok už nic takového nečetla, vztekala jsem se u toho jako malý spratek.

Ve čtvrtek jsem měla volné dopoledne, které jsem si užívala při seriálu Sex ve městě, Odpoledne jsem se pak opět vrhla alespoň do pročítání textů. Měla jsem ze sebe dobrý pocit, protože už mi to šlo daleko lépe než den předtím. Pokud to takhle půjde dál, ve středu to zvládnu levou zadní. Úžasný

V pátek jsem se na učení ani nepodívala. Celý den jsem se proválela na gauči, ani vařit jsem nemusela. Prokrastinace byla silnější než já.

Sobotu i neděli jsem strávila v práci na dvanáctkách. Takže na sebe nejsem vůbec pyšná a je na čase se zase vrhnout do učení a nebýt lenivec.

Jak zvládáte zkoušky vy? Jste silnější než ten lenivec ve vás?

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama