Poslední týden roku 2016

3. ledna 2017 v 9:22 | Va-Nesse |  můj týden
Poslední týden roku 2016 jsem měla podobně nabitý jako všechny týdny před ním.

V pondělí 26. prosince jsem se jeli s bráchou podívat na stromeček k našmu tátovi, se kterým již delší dobu nebydlíme a také nás tam čekalo malé překvapení. Od táty jsem dostala nejen peníze na splnění snu ohledně tvorby mého rodokmenu, ale také krásný řetízek na krk. Chvíli před obědem jsme i s tátou jeli na "povinnou návštěvu" k jeho sestře, kde se po smrti obou mých prarodičů z tátovi strany pravidelně scházíme každé Vánoce.

V úterý už byl sice úplně obyčejný den, ale my čekali vánoční návštěvu. Přijela teta i strýc, se kterými jsme trávili Štědrý den. Každoročně se takto navštěvujeme a navzájem si hodnotíme vánoční stromky.

Ve středu jsem měla "hodinku krásy" se svojí dlouholetou známou, kde jsem také udělala kup čistícího krému od Mary Kay a poté jela na zbytek dne k babičce, kde mě po práci vyzvedla mamka.

Ve čtvrtek ráno jsem vstávala před úsvitem. Spěchala jsem totiž na vlak do Prahy. Těšila jsem se, až zase budu u sebe v bytečku se svým přítelem. V praze jsme si poté zašli spolu na oběd a odpoledne bylo potřeba uklidit celý byt.

Páteční ráno se ještě dodělávali poslední maličkosti v bytě ... uklízela jsem pracovní stůl a to opravdu nebylo na 5 minut. Zamračený Odpoledne jsem pak šla za bývalou kolegyní, která svému synovi pořídila pod stromeček malinké morčátko a já ho musela jít okouknout. Domů jsem přišla celkem pozdě.

Sobotní dopoledne jsem strávila v práci, kde to uteklo celkem rychle. Odpoledne pak už jen dochystat jednohubky a můžeme začít s mojí nejlepší kamarádkou Kájou a jejím přítelem příchod nového roku.

A je to tady! Šťastný nový rok Vám všem. Neděle utekla velmi rychle. Dopoledne jsme dospávali a po obědě, kde se dojídali "zbytky" z oslavy jsme se vydali na výlet na Vítkov. Promrzlí na kost jsme se s přítelem vrátili domů okolo páté odpoledne a byl nejvyšší čas se začít učit.

Měj te se krásně a užívejte nového roku.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama