Konjaková houba Ebalin

3. prosince 2016 v 14:10 | Va-Nesse |  mix značek
Dnes bych chtěla zrecenzovat všude vychvalovaný způsob odličování, který se provádí pomocí konjakové houbičky.

Houbiček je více druhů a také za různé ceny. Já si koupila levnější variantu, konjakovou houbičku v drogerii DM, od značky Ebelin za 80 kč. Nevím, zda je tato informace stále aktuální, ale asi týden po tom, byla houbička slevněná na 29 Kč.

Výsledek obrázku pro konjac houba ebelin

Houbička se nechá pár minut nasáknout ve vlažné vodě (3-5 min) aby změkla. Při vybalení je velmi tvrdá a nepoddajná.

Mé zkušenosti ... já k odličování používám už dříve několikrát zmiňovaný a mnou opěvovaný odličovač + tonikum od YR. Kdy odličovač nanesu na obličej a pořádně ho rozmažu a "vpracuju" do pleti. Poté vyždímám houbičku a krouživými pohyby se snažím nečistoty včetně mejkapu setřít z obličeje. Odlíčení poznám nejlépe na řasence, která se odlíčí z velké části, ale nikdy není odlíčení úplně precizní, tudíž stejně musím vytáhnout odličovací tampónky a doodlíčit se běžným způsobem.

Za mě tedy NE, nevím, zda dělám něco špatně, ale nemyslím si, že bych tuto houbičku potřebovala mít doma znovu. Neříkám, že odličování není příjemnější, protože houbička nedře, ale příjemně masíruje, ale určitě se budu snažit najít ještě i jiný způsob než běžné odličování pomocí tampónků.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama