CC krém Mary kay

10. prosince 2016 v 18:24 | Va-Nesse |  mix značek
Dneska bych si vzala na mušku jeden z produktů značky Mary Kay, což není úplně nejlevnější kosmetika a také se nedá sehnat v kamených obchodech, ale přes "dealerky" této firmy. Pokud totu značku neznáte a slyšíte o ní poprvé, funguje podobně jako Avon nebo Oriflame, jen s tím rozdílem, že Mary Kay nemá katalogy, ale stálou kolekci produktů.

CC krém Mary Kay jsem poprvé vyzkoušela na Inter Beauty v Praze, při líčení ve stánku Mary Kay.


Běžná cena se pohybuje okolo 490 Kč za 29ml. Já ho koupila na vinted.cz za 159 Kč včetně pošty. Balení sice nebylo úplně plné, ale na první vyzkoušení, zda s ním budu dlouhodobě spokojená je určitě dostatečné.

Mé zkušenosti ... Je to CC krém, nikoliv make-up, tudíž krytí není téměř žádné. Spíš jen sjednotí barvu pleti. Já mám nejsvětlejší odstín very light ze 4 dostupných. Přijde mi, že má silně žlutý podtón, ale po zapracování do pleti to není vůbec poznat. Určitě je dobré vyzkoušet i něco nového, co není v našich drogeriích dostupné, ale nevím, zda zrovna tento produkt potřebuji mít doma. Určitě ho nevyhodím a pokusím se ho dopotřebovat, ale vím jistě, že příště bych si tento CC krém nepořídila, už jen pro jeho přemrštěnou cenu.

Máte i vy nějaké zkušenosti se značkou Mary Kay? Myslíte si, že opravdu existuje nějaký top produkt této značky, který bych si měla pořídit a nebudu toho litovat?

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama