vypotřebované produkty září - říjen

1. listopadu 2016 v 13:15 | Va-Nesse |  vypotřebováno
Tak tu máme další vypotřebované produkty, tentokrát za měsíce září a říjen.

Už začátkem měsíce září jsem spotřebovala vlčené ubrousky Frotto, které kupuji v Lidlu a jsem s němi velmi spokojená. Voní po mentolu a člověk se s nimi krásně osvěží.


Další věc, kterou jsem téměř v polovině září vypotřeba byly vatové tyčinky Cien z Lidlu. Balení obsahovalo 300 ks, už bohužel nevím za jakou cenu. Krabička měla různé barevné provedení, mě se nejvíc líbila ta modrá.


Toto úžasné tělové mléko jsem vypotřebovala přesně v den, kdy jsem o něm tady na blogu vydala recenzi, tj 17. 9.
Mám pocit, že tělový mlíka v poslední době spotřebovávám a měním celkem často, ale mám jich pořádnou zásobu, takže se určitě máte na co těšit. Toto bylo mým velmi oblíbeným a pokud bych si měla jít teď hned pro nějaké do drogerie, nad tímto nezaváhám ani minutu!


Ještě koncem září jsem stihla dopotřebovat i vlhčené ubrousky od značky Linteo, v balení bylo 72ks a mě vydrželo opravdu dlouho. Používala jsem je především doma na odlíčení, když jsem byla po práci už líná odličovat se jiným způsobem.

Výsledek obrázku pro vlhčené ubrousky linteo baby

Po pár měsících jsem opět dopotřebovala i zubní pastu. Tentokrát jsem měla doma pastu Colgate whitening. Nějak mě nenadchla, ale ani neurazila.

Výsledek obrázku pro Pasta na zuby Colgate whitening

Jako obvykle se i v těchto vypotřebovaných produktech musely objevit i odličovací tampóny značky Cien z lidlu. Jsem s nimi velmi spokojená a jen co vypotřebuji ty z Alberta, které za moc nestojí, utíkám si zase do Lidlu pro tyto. Usmívající se


Aby těch odličovacíxh ubrousků nebylo v těchto vypotřebovancích málo, tak se mi podařilo zlikvidovat také vlhčené ubrousky z Penny od značky Linteo, které jsem si pořizovala v měsíci zaří a byly mi dobrým společníkem na všech zářijových výletech.


Vypotřebovaným produktem v měsíci říjnu byl také antiperspirant nivea, který mi doma ležel už velmi dlouho, dostala jsem ho kdysi jako dárek, ale používala jsem ho jen sporadicky. Nebyl špatný, ale na můj milovaný Dove prostě neměl.

Výsledek obrázku pro antiperspirant nivea fresh natural

A jako poslední patří do sbírky vypotřebovaných produktů také jedno z balení vatových tyčinek z Alberta, které jsem kupovala někdy v polovině září.


A to už je za uplynulé dva měsíce vše.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama