Listopad 2016

hektický týden pokračuje ...

30. listopadu 2016 v 11:34 | Va-Nesse
ahojte všichni,

předminulý týden jsem měla pocit, že jsem byla v jednom kole a tento pocit neustál ani v tom týdnu následujícím. Proto tento článek vychází o dva dny později. Holt jsou v životě občas důležitější věci, než psát články na blog...

V pondělí dopoledne jsem opět byla v práci a odpoledne jsem šla na pohovor do práce nové. Tam šlo vše až moc hladce a bylo mi naznačeno, že to mám tak trochu v kapse. Večer jsem pak strávila na poště, při čekání na výdej balíčku z vinted.

V úterý byl na filozofické fakultě den latiny a pár přednášek mě zaujalo, takže jsme se s Zuzkou sešly už ráno a šly si poslechnout přednášku o životě Karla IV. a Pompejích, poté jsme se vydaly na oběd do menzy, na kafe a zákusek a pak na přednášku. Odpoledne jsem měla jedno předání z Vinted a utíkala jsem na další pohovor, který jsem už tak trochu sabotovala.

Středa byla snad jediným normálním dnem, kdy jsem nemusela udělat nic jinak, než jak jsem zvyklá. Ráno jsem se chvíli učila a pak jsem vyrazila na Zumbu a po ní do práce. Ten den se také měli ozvat, zda mě teda přijmou nebo ne. Bohužel se žádný telefonát nekonal, takže jsem z toho byla velmi zklamaná.

Ve čtvrtek ráno jsme se Zuzankou vyrazily do Národního archivu v Praze na Chodovci, kde jsme potřebovaly nastudovat nějaké inventáře k fondům v Moravském zemském archivu v Brně, kam máme za pár týdnů v plánu jet. Nevím, zda to bylo štěstí nebo smůla, ale to co jsme potřebovaly jsme tam vůbec nenašly, za to jsme tam našly fondy, které jsou uložené v Praze. Takže až se do bakalářky vrhnu naplno, je fajn, že pro spoustu materiálů nemusím nikam daleko. Po pár hodinách jsme vyrazily do školy na přednášku a já potom ještě do práce.

V pátek ráno jsme měli s výběrovou přednáškou exkurzi do Národní knihovny v Praze, kde jsem ještě nikdy předtím nebyla. Bylo to pro mě velmi zajímavé a doufám, že jsem si z tama i nějaké informace odnesla. V poledne jsem měla v Palladiu sraz s mojí kamarádkou Gabčou, se kterou jsme obešly pár obchodů, daly si obídek a pak na mě "testovala" peeling na ruce od Mary Kay. Gabča totiž začala v minulých dnech s touto kosmetikou podnikat. Odpoledne jsem pak sedla na vlak a jela na Moravu za mamkou.

I v sobotu jsem musela brzo vstávat, protože maminka naplánovala Vánoční nákupy. Jely jsme na ně do Zlína a obešly jsme snad všechny obchody, které ten den měly otevřené. I tak mám ale pocit, že jsme nenakoupily téměř nic a letos bude pod naším vánočním stromečkem pěkně vymeteno.

V neděli jsem pak jela po dlouhé době navštívit tátu. Cestou k němu mi zazvonil telefon a ejhle, i když o několik dní později, tak přece se ozvali, že o mě stále mají zájem a ať 3. 12. přijdu podepsat smlouvu do nové práce. Nedokážete si představit, jaká radost se ve mě nahromadila. Ten den jsem si šla ještě vyzvedla od jedné paní BB krém, o kterém se dočtete ve článku o nákupech za listopad. Mrkající

Vidím to tak, že těhle pár dní před Vánoci opravdu v klidu neprožiju, ale budu doufat, že je aspoň přežiju. Smějící se

Vaše Va-Nesse Líbající

tělové želé Balea

30. listopadu 2016 v 11:17 | Va-Nesse |  Balea
Tento článek měl vyjít již v sobotu 26. 11., ale jelikož pekelně nestíhám, tak se to pokusím napravit právě teď. Nevinný

Další věc, kterou bych chtěla zrecenzovat je tělové želé Balea vodní meloun a máta.


Tento produkt jsem si koupila v květnu tohoto roku vlastně jen pro to, že byl všude opěvovaný. Neznám blogerku, která by ho ve své sbírce neměla a neukazovala ho v nějakém ze svých videí.

Běžná cena želé je asi 59 Kč za 150 ml a je dostupný v drogeriích DM.

Mé zkušenosti ... popravdě mě tohle želé na první zkoušení nijak extra neoslovilo. Jedinou jeho výhodou bylo, že bylo lehké, chladilo a velmi příjemně vonělo. Jinak i po delší době na těle lepilo a měla jsem takový ten ulepený a upocený, i když voňavý pocit po celém těle. V zimě bych takovou věc na svém těle nesnesla už vůbec. Na zimu totiž potřebuju hutný krém, který mě "zahřeje" a ovoní nějakou těžkou vůní.

Želé mi po letošním létě zbylo v kalíšku víc než polovina, takže se ho pokusím další léto dopotřebovat, ale aspoň vím, že takový typ produktu není nic pro mě.

Když už si budu chtít na léto na sebe napatlat něco osvěžujícího, sáhnu raději po Dermacol aroma ritual.


Vaše Va-Nesse Líbající

můj pracovní týden

22. listopadu 2016 v 18:15 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

minulý týden jsem měla hodně pracovní a tento týden to nebude jinak, proto vychází tento článek s takovým zpožděním.

Pondělní dopoledne jsem jako obvykle strávila v práci, odpoledne jsem se pak snažila učit, ale moc mi to nešlo.

V úterý dopoledne jsem měla po delší době čas na úklid a potom jsem jela do školy. Po přednášce jsme si šli sednout na kafíčko a zákusek. Museli jsme probrat dlouho plánovanou studijní cestu do Brna.

Ve středu jsem měla den blbec. Nestihla jsem si uvařit oběd před odchodem na zumbu a v podstatě jsem ani nestihla na zumbu dojít včas. Ze zumby jsem si jela domů dodělat oběd, který jsem si zabalila do krabičky a snědla si ho až v práci, kde nebylo moc co dělat.

Ve čtvrtek byl státní svátek a já dopoledne strávila u učení a odpoledne v práci, takže jsem si volno moc neužila.

V pátek to bylo obdobné. Ráno jsem udělala pár věcí doma, zapla pračku a pak jsem utíkala do práce.

V práci jsem strávila i celý víkend. Takže si zřejmě umíte představit, jak se těším, až si jeden den pořádně odpočinu!

Je toho sice málo, ale těch zážitků se moc stihnout nedalo.

Mějte se krásně
Vaše Va-Nesse Líbající

deodorant Balea

19. listopadu 2016 v 10:13 | Va-Nesse |  Balea
Deodorant Balea jste mohli vidět v nákupech za září.


Já si vybrala deodorant s vůni Manga. Tento deo sprej můžete pořídit v drogerii DM a cena za 200ml je pouhých 35 Kč.

Mé zkušenosti ... Od deodorantu nemůže člověk čekat tolik jako od antiperspirantu. Při použití deodorantu se člověk potí, ale deodorant eliminuje zápach. Já jsem tedy s fungováním tohoto deodorantu spokojená, i když antiperspirant používám raději a možná i častěji. Na výběr bylo více druhů (od sladkých ovocných, přes květinové až k osvěžujícím), takže si myslím, že si vybere opravdu každý.

Já jsem tedy s tímto deodorantem pro tentokrát spokojená, ale nevím, zda bych po něm sáhla i příště. Nebojte se vyzkoušet a udělejte si na něj obrázek sami.

Vaše Va-Nesse Líbající

můj nabitý týden

14. listopadu 2016 v 17:10 | Va-Nesse |  můj týden
ahojte všichni,

tento týden toho bylo víc než dost, takže jdeme na to.

Pondělí ničím zajímavé nebylo. Ráno jsem strávila v práci a odpoledne jsem musela na přednášku. Tak jsem se ale dozvěděla úžasnou informaci, a to, že následující 2 týdny přednášky nebudou, takže budu mít po práci čas na učení.

A od úterý jsem se už nezastavila ... po dlouhé době jsem se musela zastavit ve druhém zaměstnání, kde na mě čekala hromada práce. Vše jsem musela stihnout velmi rychle, protože jsem byla se Zuzankou domlucená, že za ni přijdu do knihovny akademie věd aspoň trošku pohnout s věcma do školy. Zašly jsme si spolu na rychlooběd a pak na přednášku. Po přednášce jsem měla asi hodinu na to, dostat se domů, převléct se a jet na Florenc za Gabčou, se kterou jsem měla jít na večer s kosmetikou Mary Kay. Domů jsem se tedy dostala až po deváté a do postele jsem padla jako zabitá.

Středa byla také velmi hektická a to především z toho důvodu, že jsem v úterý dostala pozvání na promoce mého spolužáka (momentálně teď studuje druhou vysokou). Bylo to tedy velmi na rychlo, ale v práci jsem si domluvila, že dorazím později a bylo vymalováno. Hned ráno jsem zajela na poštu, kde mi už pár dní ležel balíček z vinted.cz a pak začaly velké přípravy (vlasy, makeup a krásné šaty) abych vypadala co nejlépe. Okolo 10 hodiny jsem vyrážela z bytu, protože jsem se musela stavit ještě pro dáreček. Dáreček jsem nakonec koupila v papírnictví na Arkádách (značkové, dárkové kuličkové pero) a potom bylo na čase vyrazit dál. Na muzeu jsem v Mc Donaldu hodila rychlo oběd a utíkala jsem do Karolina. Promoce byly krásné a po nich jsem byla od Zuzanky pozvaná na oběd do Lascaly v Celetné ulici. Oběd byl výborný a já musela spěchat do práce, kam jsem dorazila o slíbenou hodinu později.

Ve čtvrtek nám také odpadla přednáška, tak jsem uklízela doma a pak jsem jela na Arkády za Gabčou, kde jsme pokecaly co je nového a já si dala oběd. Gabča pak šla na pohovor ohledně nové práce a já musela běžet do té své.

V pátek jsem byla po dlouhé době ve škole. Pokud se tomu dá tak říkat. Nevinný Měli jsme domluvenou exkurzi do běžně nepřístupných míst Karolina a na výstavu Univerzity Karlovy. Po skončení jsme si šli se Zuzankou a spolužákem Michalem sednout do místní kavárničky, kde jsme si dali také oběd. Sedělo se velmi příjemně, ale po dvanácté jsme museli všichni mířit pomalu domů. Já měla doma ještě spoustu práce, protože v sobotu měla dojet na návštěvu maminka i se svojí kamarádkou.

V sobotu ráno, přesně podle plánu jsem už v 9 ráno vyhlížela vlak s maminkou a její kamarádkou. Po přivítání jsme si šli dát na Václavák jedno kafíčko od McDonaldu a pak jsme se vydaly přes Staroměstské náměstí ke Karlovu mostu. Z mostu jsme sešly o něco dřív a šly jsme se podívat na tři mimina, která lezou v parku pod Karlovým mostem a pak ke Kavfově muzeu na dva čůrající muže a na nejužší Pražskou uličku. Na Hradčanském náměstí jsme nasedly na tramvaj a jely se domů najíst. Večer jsme s přítelem doprovodili mamku i s její kamarádkou na muzikál Fantom opery a po skončení jsme je zase vyzvedli.

Neděle byla nabitá úplně stejně. Přítele jsem nechala doma a jely jsme se podívat na Karlovo náměstí a na Novoměstskou radnici. Cestou z radnice jsme se stavily v Quadriu v občerstvení Apetit, kde jsme si daly oběd a pak jsme přes můstek pokračovaly k Palladiu a pak na hlavní nádraží. Tam jsem mamku s její kamarádkou posadila na vlak domů na Moravu a já mohla jet konečně odpočívat.

Mějte se krásně.

Vaše Va-Nesse Líbající

suchý šampon Batiste

12. listopadu 2016 v 14:20 | Va-Nesse |  mix značek
Suchý šampon Batiste jste u mě mohli vidět v nákupech za srpen.


Já si vybrala ten s třešňovou vůní. Řekla bych, že po třešních rozhodně nevoní, ale jeho vůně mi nijak nevadí. Běžná cena tohoto šamponu je 119 Kč za 200ml a já ho kupovala v drogerii DM.

Mé zkušenosti ... Jsem s tímto suchým šamponem velmi spokojená ač nemám s čím porovnácat. Vlasy mi po aplikaci šamponu vydrží bez mytí další 2 až 3 dny, což velmi oceňuji, protože mi to v poslední době velmi šetřilo čas. Jedinou nevýhodou šamponu je, že dělá na vlasech bílé skrvny, které po promnutí prsty mizí. Jelikož mám světlé vlasy, není to až takový problém, ale u tmavých vlasů by to mohlo být nežádoucí.

Ještě se nestalo, že bych na suchý šampon od Batiste slyšela špatného slova, ale můžete mě klidně vyvést z omylu. Přece jen jsme každý jiný a vyhovují nám jiné produkty, takže se klidně může stát, že někomu tento šampon vyhovovat nebude. Já ho ovšem mohu jedině doporučit a až mi jednoho dne dojde, rozhodně si ho půjdu koupit znovu.

Vaše Va-Nesse Líbající

Co mám ve své kosmetické taštičce

9. listopadu 2016 v 14:13 | Va-Nesse |  něco navíc
Dneska bych se s vámi chtěla podělit o produkty z dekorativní kosmetiky, které nesmějí chybět v mé kosmetické taštičce a tak nějak si bez nich nedokážu představit líčení.

1. Make-up a korektor

Make-up používám momentálně těď ten od Trend it up, č. 010, který jsem pořídila za 159 Kč v drogerii DM. Jeho krytí není 100%, kryje spíš středně, ale na sjednocení pleti je naprosto skvělý.

Výsledek obrázku pro 2v1 camou makeup

a místo korektoru používám Aknecolor light krémpastu, ta se dá koupit v každé lékarně, stojí cca 150 Kč za 30g a prodává se ve dvou variantách ve světlé a tmavé verzi. Já používám tu světlou verzi, která je na mě v zimě i tak trochu tmavší. Není dobré tuto pastu nanášet na celý obličej, ale pouze na místa, kde se vyskytuje akné, protože je hodně krycí a já mám po ní pleť vysušenou a šupinkatou.

Výsledek obrázku pro aknecolor light

2. Pudrové produkty

Na zafixování make-upu používám projasňující pudr od Yves Rocher v odstínu Beige 100 tres clair (největlejší odstín, který je u nás k dostání). Kupovala jsem ho úplně nový na vinted za 100 Kč (bez štětečku), ale jeho běžná cena je 540 Kč za 8g.


Jako tvářenku používám růžový mono stín od Miss sporty studio colour eye shadow odstín 107 sweet, který jsem kdysi dostala od tety k vánocům a dnes už bohužel není k dostání.


Bronzer se šimerem požívám jen občas. Když vyrážím s kamarádkama na výlet a nebo chci být prostě nalíčená se vším všudy. Používám k tomu pravou část z pudru 2v1 od Yves Rocher v odstínu 00 - Eclat universel, který jsem dostala od nevlastní mámy a dnes už není na prodejnách k sehnání.3. Oči

Jedna z věcí, bez které v poslední době nevyjdu z bytu jsou linky. Tužek mám doma nespočet, ale nejčastěji používám černé a stříbrně, sem tam hnědou nebo tyrkysovou. Malá ukázka je na fotce.


Řasenka, bez ní nedám ani ránu. Nějaký ten pátek mám v oblibě tu od Yves Rocher Sexy pulp. Její běžná cena je 385 Kč za 9 ml a já si koupila v říjnu už druhou. A tentokrát mě vyšla na 231 Kč.


4. Rty

Rty líčím podle nálady. Většinou však volím pouze bezbarví balzám. Když však vyrážím ven s holkama, nejčastěji teď používám rtěnku od Alverde, č. 30 Pfingstrose, která byla limitovanou edicí, tudíž již není kdostání. Má hezky fuchciovou barvu a já se jí nemůžu nabažit.


Toto je celý obsah mé kosmetické taštičky, moc tam toho není, ale já si s tím málem bohatě vystačím Usmívající se
Vaše Va-Nesse Líbající

začal nám listopad

7. listopadu 2016 v 15:30 | Va-Nesse |  můj týden
Měsíc říjen je za námi a Vánoce se blíží rychlostí blesku. Co jsem dělala první říjnový týden se můžete dočíst jen o pár řádků níž.

V pondělí jsem měla volno, které jsem věnovala učení. Dopisovala jsem si přednášky a předběžně jsem se chystala ke zkoušce. Nestihla jsem sice ani polovinu toho, co bych potřebovala udělat, ale aspoň jsem se na to nevykašlala úplně.

Úterní dopoledne jsem také věnovala učení a doháněla resty. Ani to ovšem nestačilo. Takových volných dní bych potřebovala alespoň pět, což je naprosto nemyslitelné. Odpoledne jsem pak vyrazila na přednášku a na mini nákupy se Zuzankou do Quadria na Národní třídu.

Středeční dopoledne jsem si užívala po dlouhé době s Gabčou. Sešli jsme se na Národní a obešly jsme pár obchůdků v Quadriu a také v nákupním domě "My". Věci, které jsem nakoupila uvidíte v nákupech za listopad. Mrkající V poledne jsem pak běžela na Zumbu a odtamtud rovnou do práce vydělávat. V práci to naštěstí uteklo celkem rychle a den byl u konce.

Ve čtvretk dopoledne jsem malinko uklízela a především jsem si chystala věci na odpolední odjezd domů, k mámě na Moravu. Po přednášce jsem měla čas akorát dojet domů, vzít nachystané věci a vyrazit na vlak. Stihla jsem to na minutu přesně a ve vlaku jsem se mohla opět pustit do učení. Na nádraží pro mě přijela mamka. Doma jsme si ještě chvíli povídaly a pak jsme šly spát.

V pátek jsem měla den sama pro sebe a zkrášlování. Ráno jsem si zašla k holiči, kde jsem přišla snad o polovinu vlasů. Z původní délky do půl zad byly vlasy po ramena a na čele jsem měla nově střiženou hustou rovnou afinu. Po kadeřnici jsem vyrazila ještě na obočí. Celý proces jsem završila cestou na pojišťovnu a poté na autobus k babičce. K babičce jsem dojela okolo půl druhé a na stole už na mě čekaly zapečené těstoviny. K večeru přišel ještě i strýc s tetou a mým milovyným brátránkem a sestřeničkou. Po sedmé hodině mě u babičky vyzvedla mamka, která akorát jela z práce a jely jsme domů.

V sobotu k nám přijel přítel instalovat mému bráchovi nový počítač. Odpoledne jsme ho s mámou hodily na vlak zpět do Prahy. My z vlakáče pokračovaly v jízdě ke strýcovi dělat chůvy. Domů jsme dojely až po jedenácté a mě se už klížily oči.

V neděli ráno mě čekala zpáteční cesta do Prahy. Více jak půl cesty jsem se snažila učit, ale vůbec mi to nešlo. Heydrichovy reformy asi nebude učivo, které si oblíbím. Do Prahy jsem přijela před polednem, přítele jsem vyzvedla na Replikonu a šli jsme na oběd. Z oběda jsme zajeli příteli koupit nové rifle a poté ještě do OBI pro hmoždinky. Pak už jsme jeli rovnou domů.

A to je za tento týden asi vše.

Vaše Va-Nesse Líbající

make-up essence

5. listopadu 2016 v 13:21 | Va-Nesse |  mix značek
Make-up essence All about matt jsem si koupila na začátku měsíce srpna, na doporučení své kamarádky Gabči, ale začala jsem ho používat až o něco později.


Vybrala jsem si nejsvětlejší odstín č. 05 matt vanilla. Cena byla velmi příjemná a to 35 Kč za 30ml. Běžná cena se pohybuje okolo 100Kč za 30ml.

Mé zkušenosti ... Jelikož mám velmi suchou pleť, make-up na na ni dělal neplechu i s podkladovou bází. Na suchých místech dělal šupinky, zalízal do vrásek a po několika hodinách na pleti nevypadal vůbec dobře. Druhým kamenem úrazu byl odstín. I přes to, že jsem si vzalaten nejsvětlejší, byl o něco tmavší než bych potřebovala. Dokonce jsem měla pocit, že make-up po několika hodinách začíná make-up na pleti barvu měnit do oranžova.

Můžu tedy říct, že cena odpovídá kvalitě a já už si tento make-up podruhé určitě nekoupím. Tento make-up není nic pro bledulky s porcelánovou pletí jako jsem já a už vůbec ne na suchou a starší pleť.

Vaše Va-Nesse Líbající

nákupy v říjnu

2. listopadu 2016 v 13:15 | Va-Nesse |  nově koupeno
Můj první říjnový nákup začal při začátku semestru v Yves Rocher v Palladiu na Náměstí republiky v Praze. Měla jsem slevový kupon (-40% na jakýkoliv produkt bez zeleného puntíku) ... Já si vybrala řasenku sexy pulp, kterou mám již vyzkoušenou a sedí mi perfektně. Její běžná cena je 389 Kč za 9ml, mě vyšla s kuponem za 231 Kč.


Jako dárek k nákupu nad 49Kč jsem si mohla vybrat jeden ze sprchových gelů. Já se v tomhle případě přiklonila k neutrální vůni, kdybych chtěla sprcháčem obdarovat napřiklad maminku a vybrala jsem vůni oliva a petit grain o objemu 200ml (běžná cena je 69 Kč).

Výsledek obrázku pro olive petit grain

Na kuponku do Yves Rocher byla ještě nabídka miniaturky toaletní vody Quelques Notes d´amour o objemu 5 ml, která stála 35Kč.

Výsledek obrázku pro Quelques Notes d'amour 50 ml

V lidlu jsem pak musela dokoupit "kabelkové" balení vlčených ubrousků od značky Frotto, 15 ks za 8 Kč, protože jejich spotřeba v měsíci září byla opravdu až neuvěřitelná. Můžete se o tom přesvěčit v článku vypotřebované produkty září - říjen.


Dále jsem uskutečnila malé nákupy v DM, kde jsem si koupila jen pár drobností a to colour corrector od max factoru v odstínu dullness. Původně jsem si totiž myslela, že to je modrofialová jumbo tužka na oči. Ale co už, třeba bude mít více využití. Byla ve slevě ze 149 Kč na 30 Kč, což mi přijde jako pořádná sleva. Nevinný

Výsledek obrázku pro max factor colour corrector dullness

Tento měsíc jsem již nemohla dále otálet a koupila jsem si novou konturku na rty od značky essence, která se dokonale hodí k mé oblíbené rtěnce od Alverde, v odstínu č. 15 honey berry. Stála asi 29 Kč.

Výsledek obrázku pro essence lipliner 15 honey berry

Nezajímavá, ale potřebná věc, kterou jsem si v DM koupila, byl nový zubní kartáček od značky curaprox. Kartáčky curaprox používám už několik let a baví mě na nich především jejich barevné kombinace. Tentokrát jsem si vybrala mintový se zelenými štětinami a stál asi 119 Kč, což není za kartáček málo, ale já si raději připlatím za kvalitu.

Výsledek obrázku pro curaprox 5460 mint

Tentokrát se mám i čím pochlubit. Po dlouhých úvahách a promýšlení jsem si i já pořídila všude opěvovanou tekutou rtěnkou a konturkou od Kylie Jenner v odstínu MARY JO K. Se všemi poplatky mě vyšla na necelých 1000 Kč.

Výsledek obrázku pro mary jo k kylie

Další větší nákupy proběhly na veletrhu Interbeauty Prague, o kterém jsem už psala. Po řídila jsem si tam 4 rtěnky a jeden lak na nehty.

První rtěnka makeup revolution Unicorns Unite Pink Myth je růžovo korálová, obsahuje šimr a stála mě 40 Kč. Běžná cena by měla být 49 Kč, takže to není až takový rozdíl. Usmívající se

Výsledek obrázku pro rtěnka makeup revolution Unicorns Unite Pink Myth

Druhá rtěnka makeup revolution Beloved je z těchto tří nejsvětlejší a popsala bych ji jako "barbie" rtěnku. Cena je opět 49 Kč, já ji koupila za 40 Kč.

Výsledek obrázku pro rtěnka makeup revolution beloved

Třetí rtěnka makeup revolution Dazzle je sytě růžová, krásná rtěnka obsahující jemný šimr, opět mě stála 40 Kč a běžná cena je 49 Kč.

Výsledek obrázku pro rtěnka makeup revolution dazzle

Všechny tři rtěnky jsou na první pohled dost podobné, ale na rtech působí každá úplně jinak a věřím, že si je zamiluju. Nevinný

Lak na nehty makeup revolution č.08 "Who got the look?" jsem dostala od makeup revolution za nákup nad 100 Kč. Jeho běžná cena za 12ml je 50 Kč.

Výsledek obrázku pro who got the look 08

Poslední věc, kterou jsem si na interbeauty koupila je matná tekutá rtěnka od Sleeku Matte Me č.432 Brink Pink, která stála 139 Kč, běžná cena je okolo 210 Kč.

Výsledek obrázku pro sleek Matte Me č.432 Brink Pink

Další věc, nad kterou jsem přemýšlela už opravdu dlouho byl beauty blender. Nakonec jsem si ho pořídila v Claire's v mint barvě a stál 119 Kč. Je to můj první beauty blender a chtěla jsem vyzkoušet, jak se takovým aplikátorem bude make-up nanášet a zda mi bude tato aplikace vyhovovat.

Výsledek obrázku pro claire's beauty blender mint

Ani tento měsíc se neobešel bez nákupů a výměn na vinted.cz

Jako dárek k nákupu jsem od jedné slečny dostala nový kuličkový deodorant Balea Pink Grapefruit. Běžná cena je okolo 30 Kč.

Výsledek obrázku pro balea deodorant pink grapefruit

Další výměna proběhla s Marťou, se kterou měníme věci dost často a vždy jsem spokojená. Tentokrát jsem měnila modrý korektor, který jsem zmiňovala jen o něco málo výš a jedny náušnice za lak na nehty od Avonu sheer lilac s šimerem. Běžná cena je asi 70 Kč.

Výsledek obrázku pro avon sheer lilac

A za vzorečky šamponu a masky na vlasy Rausch na zvětšení objemu. Jeho cenu se mi bohužel nepodařilo zjistit.
Výsledek obrázku pro šampon rausch Výsledek obrázku pro massque rausch hirse

Při poslední kosmetické výměně na vinted jsem vyměnila tenisky z Pepca za dvě nádherné rtěnky od značky porki by nanda. Vlevo č.06, vpravo č.01. Slečna je nabízela za 140 Kč, ale jejich běžnou cenu jsem bohužel nikde nenašla.


Aby toho nebylo málo, tento měsíc jsem si musela udělat i malou (dražší) radost v L´Occitane. V Palladiu na Náměstí republiky měli v polovině měsíce nějaké akce, a tak jsem využila v L´Occitane 20% slevy na celý nákup.

Koupila jsem dvě kosmetické taštičky, jednu pro sebe a jednu pro maminku. Stály mě 80 Kč, tudíž jedna za 40 Kč. Běžná cena by měla být okolo 50 Kč.

Výsledek obrázku pro taštičky l'occitane

Se stejným motivem jsem si koupila celou kazetu obsahující dva krémy na ruce a dva balzámy na rty, jedna dvojice je čistě bambucké máslo a druhá voní po růžích. Se slevou mě přišla na 708 Kč. Běžná cena je tedy 849 Kč.
Výsledek obrázku pro kazeta l'occitane
Jako dárek jsem ještě dostala vzoreček 20% bambuckého másla na ruce.

Výsledek obrázku pro 20% bambucké maslo l'occitane

V říjnu jsem si také pořídila make-up 2v1 Camou make-up & concealer od znaky Trend it up v DM, odstín č. 010 a 30 ml stál 159Kč.

Výsledek obrázku pro 2v1 camou makeup

A jako poslední bych chtěla zmínit CC krém od Mary Kay, který jsem si objednala na vinted.cz za 159 Kč. Není sice úplně plný, ale na zkoušku si myslím, že bude dostačující. CC krém je dostupný ve třech odstínech, já si objednala ten nejsvětlejší odstín s názvem very light.


Tento měsíc toho bylo opět víc než dost, když to teď zpětně počítám, jen za kosmetiku jsem utratila více jak 2000 a to mi přijde přes míru, ale na druhou stranu, člověk si občas potřebuje udělat radost. Teď je zase na čase začít spotřebovávat to, co už mám doma nakřečkované a až pak nakopovat produkty nové. Nevinný

Vaše Va-Nesse Líbající