moje ranní rutina

12. října 2016 v 12:33 | Va-Nesse |  něco navíc
Každé moje ráno je něčím jiné a nové, ač se to tak na první pohled nemusí vůbec zdát.

Většinou začínám den sprchou a když je potřeba, tak také mytím vlasů. Na tělo momentálně používám sprchový gel od avonu a na vlasy šampon od Yves rocher, o kterých jsem již vydala článek. Pokud nemám na mytí vlasů úplně dost času, použiji rychlou záchranu ve formě suchého šamponu od Batiste.

Výsledek obrázku pro yves rocher volume sampon

Po umytí se celá natřu tělovím mlékem, momentálně používám tělové mléko Cherish od avonu, vyčistím si zuby a pomalu přecházím na očistu pleti. Jako první používám micelární vodu, zatím stále používám tu od Mixy, po učištění zhydratuju obličej krémem od Yves rocher a obyčejným jelením lojem zhydratuji také rty.


Po obličeji jsou na řadě opět vlasy, které mi zatím aspoň trošku proschly, protože je mám téměř do půlky zad a i když nejsou husté, tak jak bych si úplně přála, jako "tři chlupy" je také popsat nemůžu. Do konečků vlasů vetřu olej od avonu a pokud vlasy foukám, ke kořínkům stříkám ještě sprej pro obejm, to však dělám maximálně jednou do měsíce, když spěchám, nechávám vlasy raději volně uschnout, když je venku ještě přijatelně a já se nemusím být, že bych kvůli mokrým vlasům nastydla.


Po vlasech je na řadě antiperspirant (mám jich doma více) a toaletní voda podle nálady. Když byly venku horka, nejraději jsem sahala po tělových sprejích od avonu. Když je teď venku zataženo a chladněji, vytahuji svou novou toaletku, opět od avonu, Parisian Chic nebo toaletku, která mě snad nikdy neomrzí a je od mé milované Avril Lavigne, Black Star.

Výsledek obrázku pro antiperspirant nivea fresh natural
Výsledek obrázku pro parfém avril lavigne black star

Pak už záleží pouze na tom, zda jdu do školy, do práce, na kafíčko nebo budu lenošit doma. Od toho se odvíjí mé líčení.

To je pro dnešek vše.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama