Chřipková epidemie je tu :D

31. října 2016 v 13:15 | Va-Nesse
Jak už název napovídá, chřipková epidemie už navšívila i mě a nezapomněla se zdržet. Smějící se

O víkendu mě v práci skolila chřipka, takže v pondělí jsem měla po dlooouhé době den sama pro sebe, místo učení jsem však spala, odpočívala a nabírala síly na další dny, kdy už se škole a práci vyhnout nedalo.

V úterý ráno už mi bylo o něco líp, ráno jsem vařit nemusela, protože oběd mi zbyl z pondělí. Pak už bylo nutné pouze zajet do školy na přednášku. Na přednášce jsem byla plná energie a zapisovala jsem si jak divá. Potom jsme se vydali se dvěma mými spolužáky ještě na kafíčko a zákusek do Apetitu. Domů jsem přijela celkem pozdě, ale věděla jsem, že tohle mě vyléčilo a nakoplo energií do dalších dnů.

Ve středu jsem zumbu pro jistotu vynechala a věnovala jsem se učení, přepisovala jsem si přednášky a průběžně si pročítala zápisky. Pak jsem vyrazila do práce. Po cestě jsem se stavila ještě na poště odeslat dva balíčky holkám z vinted.cz, přidávala jsem nějaké nové věci, tak koukněte.

Ve čtvrtek bylo jedinou povinností uvařit si oběd a vyrazit do školy. Po přednášce jsme si se spolužáky šli sednout ještě na jedno rychlé kafíčko do bistra na právnické fakultě. Po příjezdu domů jsem opět musela vyrazit na poštu. Tento týden se s balíčky roztrhl pytel. Usmívající se

V pátek byl sice svátek, ale naše prodejna byla otevřená a mě nezbylo nic jiného než vstát a jít vydělávat. Po práci mi nějak nesedl oběd, takže jsem místo přítele obímala záchodovou mísu. Celý zbytek odpoledne jsem prospala, takže učení, na které jsem si vyhradila čas se opět nekonalo.

Sobotu jsem proležela v křečích. Měla jsem jít původně pomáhat do práce, ale v takovém stavu bych tam stejně s ničím nepomohla.

V neděli jsem si nakonec také domluvila volno. Přítel mi uvařil lehký a rychlý oběd na vodě bez koření, aby se žaludek trochu vzpamatoval a mě se udělalo lépe. Odpoledne jsem se i něco málo naučila. V pondělí už budu muset zase do školy, tak abych tam nebyla úplně za blbce.

Tento týden jsem byla nějaká chcíplá, tak doufám, že se z toho brzy dostanu, abych mohla v plné síle dělat vše co mě baví.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama