máme tu září

12. září 2016 v 10:42 | Va-Nesse |  můj týden
ahojte všichni,

já začala pondělí malinko hekticky. Ráno do práce a odpoledne vyřídit asi milion věcí do školy. Odevzdat evidenční list o postupu do třeťáku, vyplnit potvrzení o studiu a pak prodloužit ISIC kartu. Nakonec jsem musela ještě do banky potvrzení o studiu odevzdat kvůli prodloužení studenstkého účtu a zažádat o příspěvěk na ISICa. Pak konečně vyrazit domů.

V úterý jsem po práci měla volno, takže jsem si udělala uklízecí den a dělala jsem pořádek ve své skříni s oblečením, který jsem nedotáhla ani zdaleka do konce. Smějící se Vyřadila jsem toho víc než dost a pár věcí jsem přidala i na vinted, kde prodávám věci spolu se svou kamarádkou Jančou. Určitě koukněte. Mrkající

Ve středu jsem měla po práci sraz se svou nejlepší kamarádkou a bývalou kolegyní. Vydaly jsme se na lov turistických vizitek do Jindřišské věže, kde jsme také strávili krásné 2 hodiny při výkladu pana ing. Štěničky, který měl neotřelé hlášky a výborný výklad o historii Prahy. Domů jsem přijela příjemně unavená a plná nových informací.

Čtvrtek byl výjimečný zřejmě jen tím, že mi do práce přiletěla andulka, která "utíkala" z nedalekého zverimexu. Odpoledne jsem pak strávila u DIY tvorby diáře na rok 2017.

V pátek jsem měla zase honičku, ráno do práce, doma do sebe hodit oběd a vyrazit na vlak na Moravu. Máma totiž slavila už asi po páté své narozeniny, tentokrát se svými kamarádkami, a tak jsem tam nemohla chybět.

Na sobotu jsem se neuvěřitelně těšila. Jela jsem s mamkou, mým dvou a půl letým bratránkem a téměř roční sestřenicí do ZOO Lešná nedaleko Zlína. Bylo to parádní, jen jsem byla na konci dne unavená víc, než obě děti dohromady. Bylo neuvěřitelné horko a všude byly davy lidí. V autě cestou domů, jsem si říkala, jak jsem nakonec ráda, že mám ty děti jen půjčené a že je jedeme vrátit. Smějící se

V neděli pak byla další oslava. Tentokrát slavila své 30. narozeniny teta. Všude bylo opět plno jídla a v tom horku člověk neměl ani moc chuť jíst. Večer jsem ještě sedla na vlak a s přítelem jeli domů, do Prahy. Do bytu jsme přijeli chvíli po půlnoci a já byla ráda, že si můžu konečně lehnout do své postele a už nemusím nic dělat. Bylo mi totiž zle od žaludku.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama