pátý prázdninový týden

1. srpna 2016 v 8:17 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

tak tu máme zase pondělí a já bych se s vámi i tentokrát chtěla podělit o svoje zážitky za uplynulý, poslední červencový týden.

Tak jako celý víkend jsem i pondělí strávila na dvanáctce v práci, abych si na konci měsíce nahnala hodiny, které mi pochyběly přes moji středeční nevolnost, o které jsem psala už dřív.

V úterý jsem měla v práci ranní a celé odpoledne jsem prolenošila, holt ty tři dny předtím mi daly pořádně zabrat.

Na středu jsem se těšila. Ráno jsem byla zase práci. Po práci mě doma čekal úklid, který jsem odkládala už velmi dlouho a večer domácí sushi, které dělal přítel a pozval také našeho dlouholetého kamaráda. Při večeři jsme zahráli partičku "karet proti lidskosti" a jelikož už na mě bylo pozdě, kamarád se měl na odchodu a já mohla jít konečně spát.

Ve čtvrtek ráno mě probudily strašné křeče v břiše. Už zase, není to ani čtrnáct dní, co mi takhle bylo. Ale z čeho? Přemítali jsme s přítelem, zda by to mohli být ze sushi, co jsme měli na večeři, ale nedopídili jsme se vůbec ničeho. Po dvou tabletách černého uhlí jsem se vydala do práce. Po práci mě vyzvedla moje nejlepší kamarádka a odpoledne jsme strávili kecáním a plánováním příštího víkendu.

Pátek už byl pohodový. Po práci jsme s přítelem vyrazili na vlak a jeli zase k rodině na Moravu.

V sobotu jsme se s mámou šli podívat na Horešovský zámek, kde probíhal program "Dny židovské kultury". Bylo to zajímavé a nevšední.

Neděli jsem strávila s mým malým bratránečkem a sestřeničkou, která už začíná chodit, takže jí člověk musí stále běhat za zadkem. Usmívající se Večer jsem pak našedlá na vlak a jela za přítelem, který byl u svého táty.

Počasí tento týden nebylo nic moc, takže doufám, že alespoň srpen bude sluníčkový.

Vaše Va-nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama