osmý prázdninový týden

22. srpna 2016 v 9:45 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

až teď mi došlo, že jsem v minulém článku plašila úplně zvytečně, protože letos, je těch prázdninových týdnů dokonce deset, i když ten poslední se už přelamuje v září.

V pondělí jsem se po dlouhé době probudila doma a ráno jsem vlastně promarnila ani nevím jak, něco málo jsem sice uklidila, zapla jsem pračku, ale jinak jsem nedělala v podstatě vůbec nic, jen jsem brouzdala po vinted a poslouchala písničky, a dokone i oběd jsem vařila na poslední chvíli, takže jsem si ho před odchodem do práce moc nevychutnala. Odpoledne bylo zabité úplně, musela jsem po tolika dnech volna zase do práce.

Úterý bylo ještě horší, zaskakovala jsem v práci i za kolegyňku, takže jsem tam byla zavřená celý den.

Středeční dopoledne jsem měla opět volné a původní plán zněl tak, že konečně začnu psát svoji seminární práci, ke které jsem konečně nasbírala i potřebný materiál, ALE učení se opět nekonalo. Měla jsem na práci daleko zajímavější věci, jako fotit věci na vinted nebo dopisovat články, které bych chtěla vydat koncem měsíce srpna. Já vím, je na to čas, vždyť je teprve polovina měsíce, ale já pak budu muset opravdu zamakat na své seminárce a nerada bych blog úplně odstřihla. Také jsem si musela udělat oběd a malinko pouklízet, aspoň nádobí a pár maličkostí, které se tu válely ještě od víkendu. Pak už byl nejvyšší čas vyrazit do práce. Večer po zavíračce jsme si šli s partou z práce sednout na pivíčko. Bylo to fajn pokecat o něčem jiném než o věcech, které dnes a denně řešíme v práci.

Čtvrtek byl hektický hned od rána. Musela jsem vstávat brzo, a to nebylo po středečním večeru nijak jednoduché. V práci jsem totiž měla ranní. Čekalo tam na mě zboží, které se muselo nacenit a umístit na prodejnu, takže jsem se až do odchodu nezastavila. Doma mě čekal "rychlooběd", který mi naštěstí uvařil přítel. Po obědě jsem spěchala na Hlavní nádraží uskutečnit jeden z obchůdků na vinted, pak na vlak a hurá na Moravu za maminkou.

Pátek jsem s mamkou chystala koláče a další jídlo na její sobotní oslavu narozenin. Byla jsem na poště odeslat pár balíků a jinak se nic zvláštního nedělo.

V sobotu byla ta velká sláva, mamka slavila 40. narozeniny. U tety na zahradě se sešla celá rodina a jídla tam bylo jak pro polský zájezd. Smějící se

V neděli jsme hlídali ty dva naše nejmenší miláčky. Původní plán byl, že s nima pojedeme do ZOO Lešná, ale jelikož pršelo jako z konve, zůstali jsme s dětma u tety. Večer jsem byla zmožená, jak kdybych celý den sklízela uhlí. Ještě že už zítra pojedu zase domů, do Prahy, kde na mě čeká jen křeček.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama