devátý prázdninový týden

30. srpna 2016 v 8:56 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

minulé pondělní ráno jsem opět strávila ve vlaku, cestou do Prahy, tak jak je to posledních dobou mým zvykem. Jela jsem sama, protože přítel si musel na Moravě ještě něco zařídit ohledně nové práce, kam nastoupil začátkem měsíce srpna a tak jsem měla čas konečně začát pracovat na seminárce. Doma na mě čekal zabordelený křeček, který mě už vyhlížel, Vyčistila jsem mu klec, ohřála si oběd a začala pomalu uklízet. Po hodině uklízení, kdy zdaleka nebylo uklizeno dle mých představ jsem se ale musela nachystat a odejít do práce, kde jsem byla zavřená až do večera.

Celé úterý jsem byla v práci, takže s úklidem ani se seminárkou jsem moc nepohla.

Ve středu jsem měla v práci ranní, takže jsem měla po dlouhé době volné odpoledne na důležité věci. Na prvním místě však byl nákup dárku pro přítele, který bude mít ve čtvrtek 1. září narozeniny.

Ve čtvrtek ráno jsem se konečně pustila do seminárky. Vykopala jsem se z postele celkem brzo, chvíli po osmé a psala jsem snad až do dvanácti. Pak bylo na řadě vaření. Oběd jsem do sebe musela hodit triskovým tempem a vyrazit do práce, kde na mě čekala opět hromada zboží, které se muselo nacenit a dát na prodejnu.

V pátek ráno mě vzbudil budík, že bych měla vstávat a jít vydělávat, co si budeme nalhávat, nechtělo se mi. V práci toho bylo stále hodně nedodělaného, takže žádné lenošení se nekonalo. Odpoledne bylo nutné napsat alespoň část seminárky, jenže mi to vůbec nešlo, mozek nechtěl spolupracovat, takže jsem napsala jen pár řádků a seminárku raději vypla, abych si tam zbytečně nenasekala chyby z nepozornosti.

Celý víkend jsem pak opět strávila v práci na dvanáctkách, takže do školy jsem neudělala vůbec nic. Ještě, že teď budu mít čtyři dny volna.

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama