Srpen 2016

vypotřebované produkty červenec - srpen

31. srpna 2016 v 11:03 | Va-Nesse |  vypotřebováno
Ahojte všichni,

tak je tady opět konec měsíce a s ním mnou vypotřebované produkty za měsíc červenec a srpen. V minulém článku z června jsem sice psala, že toho mám dost "na dně", ale vypotřebovat i ty zbytky je dle mého názoru běh na dlouhou trať ... ale i tak pro vás něco málo mám ;)

Asi v polovině měsíce července jsem vypotřebovala tento sprchový gel od avonu, který jsem dostala od mámy, tuším, že k Vánocům 2015. Nezačala jsem ho používat hned, ale i tak si odvážím říct, že mi vydržel opravdu dlouho a to jsem se jím myla každý den. Odkaz na dříve vydaný článek o tomto sprchovém gelu, kde se dozvíte veškeré informace o produktu i o tom, jak jsem byla se sprcháčem spokojená já.

Na konci měsíce července jsem pak ještě stihla vypotřebovat poslední zásoby mé oblíbené toaletky objednanou z avonu, kterou jsem pravidelně objednávala a také jsem ji používala opravdu dlouhou dobu. Odkaz na dříve vydaný článek o této toaletce, kde se dozvíte veškeré informace o produktu i o tom, jak jsem byla s vůní spokojená já.


Asi už v polovině měsíce srpna jsem stihla vypotřebovat i jeden z deodorantů od Playboye. Jelikož jsem ho měla z vinted.cz nebyl úplně plný (to bych ho tak rychle vyplýtvat nestihla), ale každodenní používání mu dalo očividně zabrat velmi rychle. Voněl moc hezky, takže už k němu nebylo potřeba používat nějakou další voňavku nebo toaletku, protože by se vůně zbytečně přebíjely. Já jsem s ním i za tu chvíli byla celkem spokojená, mám teda raději ty neutrální, abych se mohla šplíchnout ještě i něčím jiným, ale proti gustu ...


Také jsem vypotřebovala vlhčené kapesníčky od značky Frotto, které kupuji v Lidlu a v balení se nachází pouze 15Ks a stojí přibližně 8 Kč. Mám je vždy hozené v kabelce, na osvěžení při horkých dnech nebo na "umytí rukou" když není jiného východiska.


Téměř na konci měsíce srpna jsem ještě stihla vypotřebovat svůj nejoblíbenější antiperspirant od Dove, o kterém bude hned první po prázdninový članek.


a také šampon Syoss na podporu objemu, který mi zase až tak úplně nevyhovoval. Zdálo se mi, že po umytí jsou vlasy a především pokožka hlavy neuvěřitelně suchá. Takže za mě víckrát ne.


Nakonec je toho víc, než jsem si myslela :)
Vaše Va-Nesse Líbající

devátý prázdninový týden

30. srpna 2016 v 8:56 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

minulé pondělní ráno jsem opět strávila ve vlaku, cestou do Prahy, tak jak je to posledních dobou mým zvykem. Jela jsem sama, protože přítel si musel na Moravě ještě něco zařídit ohledně nové práce, kam nastoupil začátkem měsíce srpna a tak jsem měla čas konečně začát pracovat na seminárce. Doma na mě čekal zabordelený křeček, který mě už vyhlížel, Vyčistila jsem mu klec, ohřála si oběd a začala pomalu uklízet. Po hodině uklízení, kdy zdaleka nebylo uklizeno dle mých představ jsem se ale musela nachystat a odejít do práce, kde jsem byla zavřená až do večera.

Celé úterý jsem byla v práci, takže s úklidem ani se seminárkou jsem moc nepohla.

Ve středu jsem měla v práci ranní, takže jsem měla po dlouhé době volné odpoledne na důležité věci. Na prvním místě však byl nákup dárku pro přítele, který bude mít ve čtvrtek 1. září narozeniny.

Ve čtvrtek ráno jsem se konečně pustila do seminárky. Vykopala jsem se z postele celkem brzo, chvíli po osmé a psala jsem snad až do dvanácti. Pak bylo na řadě vaření. Oběd jsem do sebe musela hodit triskovým tempem a vyrazit do práce, kde na mě čekala opět hromada zboží, které se muselo nacenit a dát na prodejnu.

V pátek ráno mě vzbudil budík, že bych měla vstávat a jít vydělávat, co si budeme nalhávat, nechtělo se mi. V práci toho bylo stále hodně nedodělaného, takže žádné lenošení se nekonalo. Odpoledne bylo nutné napsat alespoň část seminárky, jenže mi to vůbec nešlo, mozek nechtěl spolupracovat, takže jsem napsala jen pár řádků a seminárku raději vypla, abych si tam zbytečně nenasekala chyby z nepozornosti.

Celý víkend jsem pak opět strávila v práci na dvanáctkách, takže do školy jsem neudělala vůbec nic. Ještě, že teď budu mít čtyři dny volna.

Vaše Va-Nesse Líbající

osmý prázdninový týden

22. srpna 2016 v 9:45 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

až teď mi došlo, že jsem v minulém článku plašila úplně zvytečně, protože letos, je těch prázdninových týdnů dokonce deset, i když ten poslední se už přelamuje v září.

V pondělí jsem se po dlouhé době probudila doma a ráno jsem vlastně promarnila ani nevím jak, něco málo jsem sice uklidila, zapla jsem pračku, ale jinak jsem nedělala v podstatě vůbec nic, jen jsem brouzdala po vinted a poslouchala písničky, a dokone i oběd jsem vařila na poslední chvíli, takže jsem si ho před odchodem do práce moc nevychutnala. Odpoledne bylo zabité úplně, musela jsem po tolika dnech volna zase do práce.

Úterý bylo ještě horší, zaskakovala jsem v práci i za kolegyňku, takže jsem tam byla zavřená celý den.

Středeční dopoledne jsem měla opět volné a původní plán zněl tak, že konečně začnu psát svoji seminární práci, ke které jsem konečně nasbírala i potřebný materiál, ALE učení se opět nekonalo. Měla jsem na práci daleko zajímavější věci, jako fotit věci na vinted nebo dopisovat články, které bych chtěla vydat koncem měsíce srpna. Já vím, je na to čas, vždyť je teprve polovina měsíce, ale já pak budu muset opravdu zamakat na své seminárce a nerada bych blog úplně odstřihla. Také jsem si musela udělat oběd a malinko pouklízet, aspoň nádobí a pár maličkostí, které se tu válely ještě od víkendu. Pak už byl nejvyšší čas vyrazit do práce. Večer po zavíračce jsme si šli s partou z práce sednout na pivíčko. Bylo to fajn pokecat o něčem jiném než o věcech, které dnes a denně řešíme v práci.

Čtvrtek byl hektický hned od rána. Musela jsem vstávat brzo, a to nebylo po středečním večeru nijak jednoduché. V práci jsem totiž měla ranní. Čekalo tam na mě zboží, které se muselo nacenit a umístit na prodejnu, takže jsem se až do odchodu nezastavila. Doma mě čekal "rychlooběd", který mi naštěstí uvařil přítel. Po obědě jsem spěchala na Hlavní nádraží uskutečnit jeden z obchůdků na vinted, pak na vlak a hurá na Moravu za maminkou.

Pátek jsem s mamkou chystala koláče a další jídlo na její sobotní oslavu narozenin. Byla jsem na poště odeslat pár balíků a jinak se nic zvláštního nedělo.

V sobotu byla ta velká sláva, mamka slavila 40. narozeniny. U tety na zahradě se sešla celá rodina a jídla tam bylo jak pro polský zájezd. Smějící se

V neděli jsme hlídali ty dva naše nejmenší miláčky. Původní plán byl, že s nima pojedeme do ZOO Lešná, ale jelikož pršelo jako z konve, zůstali jsme s dětma u tety. Večer jsem byla zmožená, jak kdybych celý den sklízela uhlí. Ještě že už zítra pojedu zase domů, do Prahy, kde na mě čeká jen křeček.

Vaše Va-Nesse Líbající

sedmý prázdninový týden

15. srpna 2016 v 10:46 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

sedmý prázdninový týden není v podstatě ničím zajímavý, pokud tedy nebereme v potaz to, že je prázdninám za pár dní konec.

Pondělní ráno a vlastně celý den mě ničím neuchvátil. Brzké vstávání na vlak a potom ta nekonečná cesta na Moravu. Návštěva nemocné babičky a zapíjení mamčiných čtyřicátých narozenin bylo už jen završení dne.

Úterní plán zněl jasně, uklidnit máminu garáž. Pomáhat přijel i můj přítel. Měla jsem pocit, že úklid nikdy neskončí, je tam takových věcí! Při prohrabávání hračkami se mi v hlavě vyrojily vzpomínky na děctví a hezké chvíle. Byl to zvláštní dotek minulosti.

Středa měla také své odůvodnění. Musela jsem na Moravu hlavně ze studijních důvodů. Musím konečně začít psát tu seminární práci, kterou jsem měla mít odevzdanou vlastně už před nějakým časem a já s ní ještě ani nezačala! Seminární práce bude především o obuvnické firmě Baťa a proto jsem musela navštívit Zlínský archiv, který je s tímto jménem spojený. V archivu byli všichni neuvěřitelně ochotní a já všechny potřebné informace získala za neuvěřitelné 2 hodiny. Potom jsme vyrazily s mámou na nákupy, na kterých jsme nepořídily vlastně vůbec nic.

Čtvrtek byl zmatený. Ráno jsme musely s bráchou k doktorovi na kontrolu kvůli jeho mononukleóze. Pak s mamkou na oběd a nakonec opět za babičkou, kde jsme se dlouho nezdržely. Musely jsme jet domů pouklízet, zajít vrátit knížky do knihovny a pak jet ke strýcovi, kde jsme si s mámou vyzvedly mého dvou a půl letého bratrance a téměř roční sestřenici a jely jsme s nimi na pouť do nedalekých Kvasic. Naše děti jsou až neuvěřitelně skromné, tudíž jim stačila jedna jízda na autech, cukrová vata a mohlo se jt zase domů. Doma jsme je předaly rodičům a jely jsme domů odpočívat.

V pátek jsem vstávala opět v nekřesťanskou hodinu. Budík nastavený na 5:20, abych stihla ranní přímý vlak do Prahy. Po příjezdu jsem se doma pouze vytočila na patě, vzala si upomínku od pošty, kde jsem měla uložený balíček a pádila tam. Z balíku jsem měla velkou radost, protože věci byly snad ještě hezčí, než jsem čekala. Tak konečně hurá domů. Jen co jsem doma otevřela dveře, zvonil mi telefon, že na mě dole čeká PPL s nějakým balíkem. Takže zase dolů?! Ach jo ... Načež když jsem do toho osmého patra vyjela potřetí, volal mi řítel, zda bych mu nezajela na Dejvice (což je pro mě přes celou Prahu) pro nějaký balíček. Už jsem si myslela, že ten den nebudu mít chvilku klidu. Pro balíček jsem mu tedy zajela. Po x-tém návratu domů mě čekalo už jen vybalit věci, které jsem si dovezla z Moravy a nabalit si tašku na víkend. Okolo sedmé jsem totiž odjížděla za kamarádkou na Mělník.

V sobotu jsme vyrazily s mojí nejlepší kamarádkou a její mamkou na Mělnický košt, koupila jsem si skleničku a postupně jsme procházely stánky s víny. Jelikož jsem byla v Mělníku teprve podruhé, musela jsem "odlovit" pár turistických vizitek, takže jsme se šly podívat na Pražskou bránu a na věž poblíž vyhlídky. Odpoledne za mnou přijel i přítel, tak jsme zašli ještě i do mělnické kostnice. Večer už jsme nasedli do autobusu a jeli směr Praha.

Ani v neděli se mi tak úplně nechtělo sedět doma, tak jsem vyrazila na nákupy s kamarádkou, kterou znám vlastně přes vinted.cz. Spoustu věcí, které jsem pokoupila ukážu v nákupech za srpen. Smějící se Byly jsme nakupovat v OC Černý most a všude mají nějakou tu slevičku, takže pokud máe čas, peníze a náladu, tak se tam určitě zajeďte podívat.

A to by mělo být pro tento týden snad vše.

Vaše Va-Nesse Líbající

šestý prázdninový týden

8. srpna 2016 v 11:00 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

tak tu máme srpen.

1. srpnové ráno jsem strávila ve vlaku při cestě do Prahy. Už jsem se zase těšila domů. U maminky na Moravě je sice dobře, ale doma je doma. Doma jsem zahodila do kouta cestovní tašku a vyrazila jsem, spolu s přítelem, pro nového člena rodiny, křečka. Je to takový malý, chlupatý, bílý drobeček. Odpoledne jsem pak opět, tak jak je zvykem musela vyrazit do práce.

V úterý nastala v naší domácnosti změna. Přítel konečně nastoupil na brigádu a tohle bylo první ráno, kdy on musel vstávat a já ne, protože jsem šla do práce zase až na odpolední. Vůbec se mu do nové práce nechtělo, ale na druhou stranu se strašně těšil, jak malé děcko na Vánoce. Usmívající se Já ráno musela na poštu, něco málo nakoupit, uvařit si oběd a jít vydělávat.

Ve středu dopoledne jsem se konečně sešla s kamarádkou, se kterou nám prostě nevycházelo, abychom našly volný čas. v OC Chodov jsme si daly kafíčko a pak malinko pochodily nákupy. Co čert nechtěl, kolegyňce v práci se udělalo špatně a já tam musela jet o dvě a půl hodiny dřív, než jsem původně měla v plánu. Zamračený Aspoň, že jsme pokecaly tu chvilku, moc ráda jsem ji po x měsících viděla.

Čtvrtek jsem strávila v práci. Mám takový pocit, že jestli takhle budu chodit do práce často, za chvíli ze mě bude milionář. Smějící se

Na pátek jsem se už vážně těšila. Hned po práci jsem musela zajet ke kamarádcd přes celou Prahu pro nějaký balíček pro mámu a pak honem rychle sbalit pár věcí a vyrazit s nejlepší kamarádkou a mým a jejím přítelem na Mělník a pak do Bejkve.

V sobotu ráno jsme všichni nasedli do auta a vydali se směr Litoměřice, kde se konal pivní festival. Program byl hned od začátku zajímavý. Sebastian, O5 a Radeček a moje srdcovka, Argena. Kluci ochutnali cca 10 piv u stánků, kterých tam stálo asi 25, Já s kamarádkou jsme zůstaly jen u Cidera. Nevinný Celý den neuvěřitelně pařilo sluníčko a tak jsem měla věčer krásně červený obličej a vypadala jsem spíš jako vařený rak. Do Býkve jsme se vrátili celkem brzy a tak jsme se vydali ještě na malou procházku po okolí. Do postele jsme potom padli jako zabití.

V neděli nás už čekala jen malá procházka po Mělníku, vyhlídka na soutok Vltavy a Labe a hodinová cesta autobusem do Prahy. Doma jsem se musela potulit s křečkem, který nás už vyhlížel. Konečně zase doma, už jen zapnout pračku a čekat na pondělí.

Vaše Va-Nesse Líbající

nákupy v červenci

2. srpna 2016 v 11:51 | Va-Nesse |  nově koupeno
Ahojte všichni,

máme tu začátek druhého prázdninového měsíce a s ním i nákupy za červenec. Tento měsíc jsem v obchodech jako takových nekoupila snad nic, až na pár kousků oblečení v New Yorkeru, ale i přes to se v mé sbírce kosmetiky nějaké nové kousky našli.

První věc, kterou jsem si koupila hned na začátku měsíce července koupila byl časopis Žena a život, u kterého byla přiložená Sensitive végétal Zklidňující micelární voda 2 v 1 od značky Yves Rocher. Já tuhle micelárku dostala asi v únoru jako vzoreček k založení věrnostní kartičky a celkem mi vyhovuje. Tudíž, když jsem viděla tuto micelárku u časopisu za 32 Kč, kdy běžná cena je 239 Kč za 200ml, tak jsem prostě neodolala. Nevinný


Další produkty jsem pak vyměnila za nějaké mé kousky na serveru vinted.cz

Jako první mi do schránky přišlo tělové mléko Cherish od Avonu. Tento krém má krásně třešňově květinovou příjemnou vůni a můžu říct, že mě učaroval. Obsah krému je 150 ml a mě přišel na jednu kabelky (která mi doma netknutá už jen ležela a poštovné 24 Kč). Tudíž jsem opravdu nadšená.


Jako další jsem na vinted.cz vyměnila dva deodoranty Playboy, oba po 150ml. Za tyto deodoranty jsem "zaplatila" dvěma páry náušnic a 24 Kč. Tudíž jsem opět velmi spokojená.


Playboy - PLAY IT SPICY ...


Playboy - #generation

A to by bylo za červenec asi vše. Mějte se krásně ...

Vaše Va-Nesse Líbající

pátý prázdninový týden

1. srpna 2016 v 8:17 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

tak tu máme zase pondělí a já bych se s vámi i tentokrát chtěla podělit o svoje zážitky za uplynulý, poslední červencový týden.

Tak jako celý víkend jsem i pondělí strávila na dvanáctce v práci, abych si na konci měsíce nahnala hodiny, které mi pochyběly přes moji středeční nevolnost, o které jsem psala už dřív.

V úterý jsem měla v práci ranní a celé odpoledne jsem prolenošila, holt ty tři dny předtím mi daly pořádně zabrat.

Na středu jsem se těšila. Ráno jsem byla zase práci. Po práci mě doma čekal úklid, který jsem odkládala už velmi dlouho a večer domácí sushi, které dělal přítel a pozval také našeho dlouholetého kamaráda. Při večeři jsme zahráli partičku "karet proti lidskosti" a jelikož už na mě bylo pozdě, kamarád se měl na odchodu a já mohla jít konečně spát.

Ve čtvrtek ráno mě probudily strašné křeče v břiše. Už zase, není to ani čtrnáct dní, co mi takhle bylo. Ale z čeho? Přemítali jsme s přítelem, zda by to mohli být ze sushi, co jsme měli na večeři, ale nedopídili jsme se vůbec ničeho. Po dvou tabletách černého uhlí jsem se vydala do práce. Po práci mě vyzvedla moje nejlepší kamarádka a odpoledne jsme strávili kecáním a plánováním příštího víkendu.

Pátek už byl pohodový. Po práci jsme s přítelem vyrazili na vlak a jeli zase k rodině na Moravu.

V sobotu jsme se s mámou šli podívat na Horešovský zámek, kde probíhal program "Dny židovské kultury". Bylo to zajímavé a nevšední.

Neděli jsem strávila s mým malým bratránečkem a sestřeničkou, která už začíná chodit, takže jí člověk musí stále běhat za zadkem. Usmívající se Večer jsem pak našedlá na vlak a jela za přítelem, který byl u svého táty.

Počasí tento týden nebylo nic moc, takže doufám, že alespoň srpen bude sluníčkový.

Vaše Va-nesse Líbající