třetí prázdninový týden

18. července 2016 v 15:36 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

červenec se nám překlenul a jednu čtvrtinu prázdnin máme za sebou.

A i přesto, že jsem musela tento týden chodit do práce, zas taková nuda to nebyla. Mrkající

Hned v pondělí dopoledne za mnou do Prahy přijel můj velký kamarád, který se mnou nastoupil do prváku na vysokou, ale bohužel mu nesedl obor. Ještě, že jsem mu sedla aspoň já a jednou za čas mě přijede navštívit. Líbající Zašli jsme spolu do Palladia na kafíčko do Costa coffe a vykládali si zážitky za posledního čtvrt roku. Byla jsem strašně ráda, že ho vidím a že si na mě udělal čas, přestože je zaneprázdněný snad ještě víc než já. Odpoledne jsem už pilně pracovala a vydělávala na vysněnou dovolenou.

Úterý jsem měla pohodové, ráno jsem zaběhla vrátit knížky do knihovny a na poštu poslat balíček jedné slečně z vinted.cz . Taky mi dnes dva balíčky přišli, takže jsem zase nic neušetřila, ba naopak jsem utratila víc, než jsem chtěla :D a odpoledne zase šupky dupky do práce.

Středu bych nejraději vymazala ze své paměti, ale to bohužel neumím. Bylo mi celý den špatně od žaludku, takže ani v práci jsem nebyla nijak dlouho, ještě že mám tak hodné kolegy, že mě zaskočili. Mrkající

Ve čtvrtek za mnou po práci přijela moje nejlepší kamarádka a bývalá spolupracovnice. Bylo to fajn odpoledne, jen mě mrzelo, že pršelo, protože původní plán byl, že vyrazíme spolu na brusle a vybijem ze sebe přebytečnou energii. Tak jsme aspoň poseděli u kafíčka a povykládaly jsme si, co ti naši chlapi tropí za neplechu.

V pátek jsme s bráchou, který u mě byl i tento týden na prázdninách, sedli po práci na vlak a jeli k babičce na Moravu.

Sobota proběhla na pohodu. Usmívající se Po třech týdnech se nám vrátila maminka z lázní, takže jsme ji přivítali s otevřenou náručí a vykládali jsme ji zážitky z Prahy, potom zase ona vykládala nám, jak bylo v Jeseníkách.

A na neděli jsem se těšila jak malé děcko. Smějící se Hlídala jsem svého milovaného dvouletého bratrance, kterého vídám velmi málo, ale za to, si to spolu vždy krásně užijeme. Tentokrát jsem ho vzala na malou farmičku, kterou vlastní rodiče mého přítele. Podladili jsme si koně, narkmili jsme malá kůzlátka a pojezdili na děckém šlapacím traktůrku. Večer jsem unaveně lehla do postele a prohlížela fotky z celého dne. V duchu jsem si jen povzdechla "zejtra je zas pondělí a já musím do práce, kéž by tento den nikdy neskončil".

snad jste ani vy neseděli celý týden doma a něco podnikali ;)

Vaše Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama