čtvrtý prázdninový týden

25. července 2016 v 12:49 | Va-Nesse |  můj týden
Zdravím všechny,

další týden je za náma a v červenci už nám zbývá jen jeden poslední.

V pondělí jsem vstávala před pátou a po náročné neděli s malým se vstávalo opravdu nedobře. Ale musela jsem. V šest hodin mi jel vlak do Prahy. Čekala mě čtyřhodinová cesta a odpoledne práce. Z těchto myšlenek se mi zase zvedal žaludek, ale i tak jsem v klidu dojela domů, naobědvala se, trochu si odpočinula a jela vydělávat.

Úterní ráno jsem strávila v práci a na odpoledne jsem měla naplánované setkání s kamarádkou, které plánujeme už delší dobu, ale nějak nám to z časových důvodů nevyšlo ani teď. Takže snad to vyjde alespoň v pondělí, tak jak jsme se prozatím domluvily. Když jsem tedy měla odpoledne volné, rozhodla jsem, že se půjdeme vyvenčit alespoň s přítelem a zalovíme kešky (pokud nevíte o co jde, koukněte na geocaching.cz)... Odlov byl ale neúspěšný, takže jsem si řekla, že jediné pozitivní na tomto dni bylo, že jsem byla na čerstvém vzduchu.

Středeční dopoledne bylo odpočinkové s trochou úklidu a pak válení šunek na Žlutých lázních, odpoledne jsem už zase musela do práce.

Ve čtvrtek ráno na mě před sedmou hodinou vyřvával budík, že bych měla vstávat do práce, vůbec se mi nechtělo, ale jsem mohla dělat. Smějící se Po práci jsem došla domů, hodila do sebe oběd a utíkala jsem na narozeninovou oslavu mojí kamarádky z vysoké, kde jsme se sešli s pár spolužákama a povykládali, co je nového a starého. Odtamtud jsem utíkala ještě na jednu akci, kterou domluvil můj přítel. Vymyslel večeři ve čtyřech, kdy se k nám přidala má nejlepší kamarádka se svým přítelem. Po výborném jídle jsme vyrazili ještě do klubu na drink.

Pátek byl opět pohodový. Odpoledne jsem musela do práce, takže ráno jsem v klidu zapla pračku, zašli jsme s přítelem na nákup do LIDLu, kde jsem si mimo jídlo koupila úplně boží sandále a super cenu a pak jsme si zašli pro reklamovanou kancelářskou židli do JYSKu.

Sobotu a neděli jsem strávila v práci na dvanáctkách, tak snad se to ukáže aspoň na výplatě Smějící se

zatím ahoj

Vašs Va-Nesse Líbající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama