Červenec 2016

čtvrtý prázdninový týden

25. července 2016 v 12:49 | Va-Nesse |  můj týden
Zdravím všechny,

další týden je za náma a v červenci už nám zbývá jen jeden poslední.

V pondělí jsem vstávala před pátou a po náročné neděli s malým se vstávalo opravdu nedobře. Ale musela jsem. V šest hodin mi jel vlak do Prahy. Čekala mě čtyřhodinová cesta a odpoledne práce. Z těchto myšlenek se mi zase zvedal žaludek, ale i tak jsem v klidu dojela domů, naobědvala se, trochu si odpočinula a jela vydělávat.

Úterní ráno jsem strávila v práci a na odpoledne jsem měla naplánované setkání s kamarádkou, které plánujeme už delší dobu, ale nějak nám to z časových důvodů nevyšlo ani teď. Takže snad to vyjde alespoň v pondělí, tak jak jsme se prozatím domluvily. Když jsem tedy měla odpoledne volné, rozhodla jsem, že se půjdeme vyvenčit alespoň s přítelem a zalovíme kešky (pokud nevíte o co jde, koukněte na geocaching.cz)... Odlov byl ale neúspěšný, takže jsem si řekla, že jediné pozitivní na tomto dni bylo, že jsem byla na čerstvém vzduchu.

Středeční dopoledne bylo odpočinkové s trochou úklidu a pak válení šunek na Žlutých lázních, odpoledne jsem už zase musela do práce.

Ve čtvrtek ráno na mě před sedmou hodinou vyřvával budík, že bych měla vstávat do práce, vůbec se mi nechtělo, ale jsem mohla dělat. Smějící se Po práci jsem došla domů, hodila do sebe oběd a utíkala jsem na narozeninovou oslavu mojí kamarádky z vysoké, kde jsme se sešli s pár spolužákama a povykládali, co je nového a starého. Odtamtud jsem utíkala ještě na jednu akci, kterou domluvil můj přítel. Vymyslel večeři ve čtyřech, kdy se k nám přidala má nejlepší kamarádka se svým přítelem. Po výborném jídle jsme vyrazili ještě do klubu na drink.

Pátek byl opět pohodový. Odpoledne jsem musela do práce, takže ráno jsem v klidu zapla pračku, zašli jsme s přítelem na nákup do LIDLu, kde jsem si mimo jídlo koupila úplně boží sandále a super cenu a pak jsme si zašli pro reklamovanou kancelářskou židli do JYSKu.

Sobotu a neděli jsem strávila v práci na dvanáctkách, tak snad se to ukáže aspoň na výplatě Smějící se

zatím ahoj

Vašs Va-Nesse Líbající

třetí prázdninový týden

18. července 2016 v 15:36 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

červenec se nám překlenul a jednu čtvrtinu prázdnin máme za sebou.

A i přesto, že jsem musela tento týden chodit do práce, zas taková nuda to nebyla. Mrkající

Hned v pondělí dopoledne za mnou do Prahy přijel můj velký kamarád, který se mnou nastoupil do prváku na vysokou, ale bohužel mu nesedl obor. Ještě, že jsem mu sedla aspoň já a jednou za čas mě přijede navštívit. Líbající Zašli jsme spolu do Palladia na kafíčko do Costa coffe a vykládali si zážitky za posledního čtvrt roku. Byla jsem strašně ráda, že ho vidím a že si na mě udělal čas, přestože je zaneprázdněný snad ještě víc než já. Odpoledne jsem už pilně pracovala a vydělávala na vysněnou dovolenou.

Úterý jsem měla pohodové, ráno jsem zaběhla vrátit knížky do knihovny a na poštu poslat balíček jedné slečně z vinted.cz . Taky mi dnes dva balíčky přišli, takže jsem zase nic neušetřila, ba naopak jsem utratila víc, než jsem chtěla :D a odpoledne zase šupky dupky do práce.

Středu bych nejraději vymazala ze své paměti, ale to bohužel neumím. Bylo mi celý den špatně od žaludku, takže ani v práci jsem nebyla nijak dlouho, ještě že mám tak hodné kolegy, že mě zaskočili. Mrkající

Ve čtvrtek za mnou po práci přijela moje nejlepší kamarádka a bývalá spolupracovnice. Bylo to fajn odpoledne, jen mě mrzelo, že pršelo, protože původní plán byl, že vyrazíme spolu na brusle a vybijem ze sebe přebytečnou energii. Tak jsme aspoň poseděli u kafíčka a povykládaly jsme si, co ti naši chlapi tropí za neplechu.

V pátek jsme s bráchou, který u mě byl i tento týden na prázdninách, sedli po práci na vlak a jeli k babičce na Moravu.

Sobota proběhla na pohodu. Usmívající se Po třech týdnech se nám vrátila maminka z lázní, takže jsme ji přivítali s otevřenou náručí a vykládali jsme ji zážitky z Prahy, potom zase ona vykládala nám, jak bylo v Jeseníkách.

A na neděli jsem se těšila jak malé děcko. Smějící se Hlídala jsem svého milovaného dvouletého bratrance, kterého vídám velmi málo, ale za to, si to spolu vždy krásně užijeme. Tentokrát jsem ho vzala na malou farmičku, kterou vlastní rodiče mého přítele. Podladili jsme si koně, narkmili jsme malá kůzlátka a pojezdili na děckém šlapacím traktůrku. Večer jsem unaveně lehla do postele a prohlížela fotky z celého dne. V duchu jsem si jen povzdechla "zejtra je zas pondělí a já musím do práce, kéž by tento den nikdy neskončil".

snad jste ani vy neseděli celý týden doma a něco podnikali ;)

Vaše Va-Nesse Líbající

druhý prázdninový týden

11. července 2016 v 10:10 | Va-Nesse |  můj týden
Ahojte všichni,

tak už máme za sebou druhý prázdninový týden, respektive celý prázdninový týden.

A já toho zažila už hodně, troufám si říct, že snad i nejvíc, za celé prázdniny, protože jsem měla velkou část týdne dovču. Teď bych se o své zážitky chtěla s vámi podělit.

Pondělí jsem, ač to původně nebylo v plánu, začala pracovně, ale i tak mě po práci doma čekalo překvapení. Přijel mě navštívit táta s mým bráchou, kteří bydlí na druhé straně republiky. Fakt mě to potěšilo a když mi pak vykládali, kolikrát se v Praze ztratili, než přijeli k mému bytu, nevěřila bych, že to tolikrát vůbec jde. Smějící se

V úterý nám počasí moc nepřálo, ale i přesto jsme se vydali do víru velkoměsta a zašli se podívat na památky, tak jak je klasicky zvykem. Brácha s tátou se šli podívat i do Celetné do muzea voskových figurín a pak jsem se k nim přidala na prohlídku Musea tortury (mučících nástrojů).

Ve středu nás táta vzal do Aquapalace, což mě celkem potěšilo, protože zatím jsem ho navštívila pouze jednou a je to tam naprosto super, i když ceny jsou opravdu vysoké. A na večeři nám upekl palačinky, které jsem neměla tak 100 let, přitom je tak miluju. Líbající

Ve čtvrtek to s počasím také nevypadalo moc valně, ale to nás neodrazilo a my jsme se vydali na Petřín a Pražský hrad. Tam bylo na rozdíl od sídliště, kde bydlím, parno. Takže jsem nakonec velmi litovala toho, co mám na sobě (rifle a tričko). Táta s bráchou vystoupali na Petřín a užívali si Prahy, já pro strach z výšek raději zůstala dole.

Pátek už byl odpočinkový a táta hned po obědě odjel domů, brácha u mě zůstává ještě na týden.

Celý víkend jsem strávila na dvanáctkách v práci. Ale i tak už teď mám krásné vzpomínky na prázdniny 2016.

Vaše Va-Nesse Mrkající

začaly prázdniny :)

4. července 2016 v 9:38 | Va-Nesse |  můj týden
ahojte všichni :)

jelikož začaly prázdniny, řekla jsem si, že teď vynechám nějaké recenze a raději vám povím něco o sobě a co mám na letošní léto v plánu. Přestože od školy si na pár týdnů oddechnu, ostatní povinnosti, jako chodit do práce, se mi bohužel nevyhnout.

Hned v pátek jsem s přítelem, nejlepší kamarádkou a jejím mužem odjeli na víkend na Moravu, přesněji do malinké vesničky kousek od Přerova.

Pátek, jakožto první prázdninový den, nebyl nijak zajímavý, začala jsem ho prací a odpoledne trávila ve vlaku, večer už jen "vesnická zábava" a spánek.

V sobotu bylo horko jako blázen, přestože spousta lidí na diskuzích psali, že zrovna u nich prší a je pěkná kosa. Nevím, co je v tohle ohledu horší. K večeru, až sluníčko pomalu zacházelo za obzor jsem ani já neváhala skočit do bazénu a užít si příjemně osvěžující vody. Na večeři byly domácí burgery a při grilování se začalo počasí kabonit a nakonec i popršelo.

Déšť neustával ani v neděli, což nám malinko kazilo plány, protože jsme chtěli vyrazit do Olomoucké ZOO na Svatém kopečku. Okolo desáté se počasí umoudřilo a my mohli vyrazit. Bylo to úžasné, opice se předváděli, lvi se váleli ve stínu a kozy se praly o krmení. Usmívající se Co víc jsme mohli od ZOO čekat???

Při zpáteční cestě jsme poté v Olomouci sedli na vlak a vyrazili opět směr Praha, kde to bylo ještě zajímavější, než sem myslela. Metro Pražského povstání - Roztyly bylo totiž zavřené a já se nutně potřebovala dostat na Kačerov. Cesta mi trvala téměř 2 hodiny Smějící se ale hlavně, že jsem nakonec dorazila na Kačerov a posléze i domů.

A co vy? Začaly jste prázdniny nějak zajímavě??

Vaše Va-Nesse Líbající

nákupy v červnu

1. července 2016 v 18:58 | Va-Nesse |  nově koupeno
Ahojte ;)

Je tady začátek nového měsíce a proto jsem se rozhodla se s vámi znovu podělit o to, co všechno jsem si v měsíci červnu koupila. Tentokrát je toho malinko víc, ale i tak doufám, že to pro vás bude zajímavé ;)

Hned začátkem měsíce jsem při jedné návštěvě Lídlu neodolala a koupilajsem si toto božsky vonící tělové mléko Dermacol Aroma Ritual vodní meloun, který stál 49 Kč a má obsah 200ml.


Další nákup, tentokrát dekorativní kosmetiky proběhl na portálu vinted.cz, kde jsem si od jedné slečny koupila hned 3 rtěnky a lesk na rty za minimální cenu.

Yves Rocher; Crayon lèvres éclat Pourpre lumineux, běžná cena 195Kč za 2,5gAstor; Perfect stay fabulous 403 Feeling feline, cca 150Kč za 3,8g


Alvede; č.30 Pfingstrose, cena se pohybuje okolo 100 Kč za 3,5g


Moje; Lesk na rty č.05 Orchidea, cena se pohybuje okolo 40 Kč za 5ml


Poslední nákupy proběhly před nedávnem v drogerii DM a to jsem si udělala radost za úspěšně ukončené zkouškové období. Koupila jsem si 3 laky na nehty.

miss sporty; clubbing color less than 1 minute, quik dry č. 115, 7ml za 29 Kč


č. 075, drogerie DM, 7ml za 29 Kč


astor; quick and shine 605, 8ml za 47,90 Kč


To je pro dnešek vše, a já vám přeji krásné a slunečné prázdniny.

Va-Nesse Líbající