odličovač + tonikum 2v1 YR

8. června 2016 v 20:04 | Va-Nesse |  Yves Rocher
Tento odličovat s tonikem z řady Pure Camille od firmy Yves Rocher jsem si koupila z důvodu potřeby lepšího odlíčení pleti.Dlouhou dobu jsem make-up z obličeje odličovala pouze micelární vodou a po konzultaci s kosmetičkou mi bylo doporučeno, abych pro lepší odstranění make-upu z pleti začala k micelární vodě používat i nějaký další přípravek například odličovací mléko.

Popravdě, odličovací mléka už z dřívějších zkušeností nesnáším Smějící se štípou v očích a několikrát se mi po nich objevila vyrážka a to jsem zkoušela odličovací mléka různých levnějších i dražších značek.

Proto jsem se tedy rozhodla koupit nějakou jinou formu odličovacího produktu. V Yves Rocher jsem našla tento, mě velmi příjemný odličovač 2v1 i s tonikem.

Běžná cena produktu je 185Kč za 200ml, já ho v Yves Rocher koupila se 40% slevou (za 111Kč), kterou jsem získala po založení klubové kartičky. Můžete si ho koupit také zde

Mé zkušenosti ... já mohu odličovač jedině doporučit, konzistence je spíše gelová než krémová a pleť je po něm krásně odlíčená a hebká a přestože se mi už několikrát dostal do očí, oči vůbec nepodráždi. Další pozitivní věc, kterou jsem u odličovače našla je vůně, která je mě velmi příjemná.

A jaké produkty na odlíčení které značky používáte vy?

Vaše Va-Nesse ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama